Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

huzio, tak z ciekawości zapytam. Jak ci się prawują tarcze+klocki kraft? Bo jak powszechnie wiadomo firma jest raczej dla niewymagających. Sam zastanawiam się nad wymiana tarcz i klocków.

Opublikowano

huzio, tak z ciekawości zapytam. Jak ci się prawują tarcze+klocki kraft? Bo jak powszechnie wiadomo firma jest raczej dla niewymagających. Sam zastanawiam się nad wymiana tarcz i klocków.

Pewnie zapyta Kobiety :wink: hehe :P

Matinaszek napewno pojeździsz na tym - to jest tył więc i tak tylne hamulce nie są aż tak angażowane w hamowanie jak przód. :hi:

Opublikowano

matush czyli sugerujesz na tył zakładać coś tańszego a na przód jakąś znaną, sprawdzona markę ?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

hehe czasem nim też się przejadę :)

Co do tarcz i klocków to nie narzekam już parę km zrobiły i nic się z nimi narazie nie dzieje, nie piszczą nie brudzą bardzo felgi tarcze się nie pokrzywiły więc nie są złe :wink:


Przygotowanie zacisków do swapu na 288

IMAG0637.jpg IMAG0640.jpg IMAG0641.jpg IMAG0644.jpg
IMAG0650.jpg IMAG0651.jpg IMAG0652.jpg IMAG0659.jpg
IMAG0660.jpg IMAG0661.jpg

Tył tez poszedł do piaskowania i malowania

IMG_20151001_165715.jpg IMG_20151001_165727.jpg IMG_20151023_115511.jpg IMG_20151023_115525.jpg

Przód założony

wpadły też osłony tarcz

IMG_20151021_135852.jpg IMG_20151021_140153.jpg IMG_20151021_181937.jpg IMG_20151021_182457.jpg

i tył

IMG_20151023_144012.jpg IMG_20151023_144017.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem pod wrażeniem rozmachu :D Piękny sedanik tylko ten wydech ... Ale jeżeli ci się podoba ;-)

Opublikowano

Powiedz mi czym malowałeś zaciski? Wszyscy chyba ostatnio moje kolory z głowy kradną :3 planuję na lato złoto w paru miejscach a widzę Twój kolorek jest takim, którego szukam :)

Opublikowano
  • Autor

podkład + lakier bazowy i na to bezbarwny :)

Opublikowano

podkład + lakier bazowy i na to bezbarwny :)

zwykly lakier samochodowy? jesli tak to po jakims czasie moze popekac albo sie poprzypala od temp ;p

Opublikowano
  • Autor

też wcześniej miałem takie obawy ale znajomy lakiernik polecił mi tak pomalować

w drugim aucie jeżdżę tak od wakacji i póki co nie widać żeby się coś z nimi działo a tam mam 360mm i dwutłok od a8

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/163415-b5-aqdfake-s4-28-v6-quattro-recaro-xenon-czarny-sufit-hamulce-360mm-i-pare-inych-drobiazgow/page-7

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

założony wydech od 1.8t

IMG_20170521_184213.jpg IMG_20170521_184220.jpg 

 

dekory oklejone ala alkantarą

IMG_20170521_192812.jpg IMG_20170521_192851.jpg IMG_20170521_192908.jpg IMG_20170521_192922.jpg

IMG_20170521_192932.jpg IMG_20170521_192943.jpg 

Opublikowano

Kolego papier wodny w rękę i pasta do tego wydechu bd dużo lepiej u mnie tak to wygląda :)

20160805_112520.jpgfree photo hosting

20160805_112524.jpghow to use print screen

20160805_112531.jpgjpg images

Opublikowano

dekory ładnie się komponują ze skórą zacnie to wyszło, końcówki na wydech załóż fi 70 będzie lepiej to wyglądało i wypełniało lukę na wydech

Opublikowano
  • Autor

to 1.8ADR końcówki wydechu takie wystarczą, jedynie polerka będzie robiona tak jak kolega Zbychuwow napisał

Opublikowano
Dnia 22.05.2017 o 21:44, chudy30 napisał:

dekory ładnie się komponują ze skórą zacnie to wyszło, końcówki na wydech załóż fi 70 będzie lepiej to wyglądało i wypełniało lukę na wydech

70 nie wypełni luki, skoro 80 ma z tym problem. Ogólnie końcówki lepsze niż zwykłe proste pały ale mogłoby być lepiej ^_^

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany ?

IMG_20180601_192532_4~3.jpg

Opublikowano

Te jasne fotele na sprzedaż ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.06.2018 o 22:32, hunter91 napisał:

Te jasne fotele na sprzedaż ?

Niestety nie. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Recaro ukończone. 

Było trochę zabawy gdyż poprzednie stołki były w pełnej elektryce, trzeba było z powrotem dołożyć środkowe mocowanie fotela. Boczki od kompletu były na dwie szyby w prądzie i z miejscem na głośniki tylko w przednich boczkach. W boczku od kierowcy zmieniony panel sterowania szybami, tylne boczki z avanta z przespawanymi wkladami skorzanymi i we wszystkich boczkach przespawane blendy na bose. Do tego zmiana dekorów i półki tył + roleta. 

IMG_20180603_200432_3.jpg

IMG_20180603_204121_5.jpg

IMG_20180604_184311_1.jpg

IMG_20180604_184318_2.jpg

IMG_20180604_184340_1.jpg

IMG_20180604_184356_3.jpg

Opublikowano

Pięknie się dzieje:oklasky:

Do zobaczenia na DuBiT  ...

Obcenimy furkę ..

:hi:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Pięknie się dzieje:oklasky:

Do zobaczenia na DuBiT  ...

Obcenimy furkę ..

:hi:

To audi żonki ?

Ja będę sreberkiem, link w moim podpisie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.