Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio działało, a nie działa - brak dźwięku.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymieniałem sobie nagrzewnicę i po tej oto skomplikowanej czynności przestało mi działać radio. Nie znam się na połączeniach radiowych, ale jakieś tam widzę kable luźne. Wiem, że poprzedni właściciel coś wspominał o tubie, więc prawdopodobnie mogą to być pozostałości po niej.

Sytuacja wygląda tak, radio się normalnie włącza wszystko się przełącza, CD odtwarza, ale nie ma dźwięku... Jak je włączam to tylko słyszę takie ciche pyknięcie z tylnego głośnika.

Porobiłem trochę zdjęć kostek, może ktoś jest mi w stanie pomóc? Nie wiem czy coś przy tej nagrzewnicy mi się wypięło czy jak... Do zdjęć załączyłem małe notki, jakby ktoś nie był czegoś pewien.

o2x1.jpg

huin.jpg

bc32.jpg

j7n1.jpg

pz2w.jpg

xlf1.jpg

3fsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy uda mi się pomóc ale na 3 foto to przewody głośników. Prawa,lewą,tył,przód. Czerwony i żółty to +12V , jeden stały drugi do podtrzymania pamięci. Mogą być połączone razem. Czarny masa niebieski i niebieski z paskiem to sterowanie automatyczną anteną a drugi sterowanie np. wzmacniaczem. Myślę że skoro masz niebieski wolny a widać że był podłączony to może szedł do wzmacniacza. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...