Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Laptop do 2,5k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Szukam laptopa do 2,5 tys zł. Czytałem troche o parametrach jakie powinny byc już w miare ok i wystarczyłyby na jakiś czas (mój stary laptop będzie miał w 2014 roku osiem lat także czas na zmiany :decayed:). Laptop służyłby mi głownie do internetu, skype, oglądanie filmów no i od czasu do czasu lubie sobie w coś zagrać. Ostatnio znalazłem coś takiego Notebook LENOVO IdeaPad G500C, Notebooki - sklep saturn.pl. Co o tym myślicie? Ponoć chwalą ludzie laptopy Lenovo chociaż ktoś napisał że w tym modelu karta graficzna mogłaby być lepsza.

Opublikowano

Przy nieco wyższym budżecie możesz znaleźć Dell'a z bardzo ciekawą konfiguracją

DELL 15R 5521 i7-3537U 15,6 8GB 1TB HD8730M+ZESTAW (3768166988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kilku moich znajomych kupiło ten model i bardzo sobie chwalą :decayed:

Opublikowano

szukaj dell'a :D sam uzytkuje "kombajn" tej firmy i na prawde daje rade :D

Opublikowano

Kolego ten z mojego linku jest niewiele droższy, ale z dużo lepszym prockiem i zdecydowanie dużo ładniejszy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za propozycje :wink: Właśnie teraz mam della i nie narzekam ;) Także nie wykluczam że będzie to jakiś nowszy model. Teraz tyle tego jest, że głowa boli. Szukam takiego żeby wszystkie podzespoły były w miare dobre a nie jeden jakiś super a reszta kijowa.

Opublikowano

Mam teraz lenovo seria Z wczesniej seria G (bratanica teraz go katuje od 2 lat i bateria trzyma 2h). Nastepne tez na pewno bedzie Lenovo :)

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolego ten z mojego linku jest niewiele droższy, ale z dużo lepszym prockiem i zdecydowanie dużo ładniejszy :decayed:

zgadza się tylko przy i7 a i5 różnica jest na prawdę nie wielka, a ten co Ty dałeś ma grafike zintegrowaną a lenovo ma 2 grafiki.

co do wyglądu to fakt ten lenovo jest strasznie toporny

Opublikowano

Kolego ten z mojego linku jest niewiele droższy, ale z dużo lepszym prockiem i zdecydowanie dużo ładniejszy :decayed:

zgadza się tylko przy i7 a i5 różnica jest na prawdę nie wielka, a ten co Ty dałeś ma grafike zintegrowaną a lenovo ma 2 grafiki.

co do wyglądu to fakt ten lenovo jest strasznie toporny

Coś Ci się pomyliło. Ten Dell ma grafikę Intel HD4000 oraz drugę Radeon HD8730. Z resztą w weekend będę się mógł wypowiedzieć na temat tego kompa, gdyż dziś zamówiłem takiego szwagrowi i jutro ma mu go przywieźć kurier :naughty::naughty:

Opublikowano

faktycznie, mój błąd. w takim razie pod każdym względem ten dell jest lepszy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kolego ten z mojego linku jest niewiele droższy, ale z dużo lepszym prockiem i zdecydowanie dużo ładniejszy :decayed:

zgadza się tylko przy i7 a i5 różnica jest na prawdę nie wielka, a ten co Ty dałeś ma grafike zintegrowaną a lenovo ma 2 grafiki.

co do wyglądu to fakt ten lenovo jest strasznie toporny

Coś Ci się pomyliło. Ten Dell ma grafikę Intel HD4000 oraz drugę Radeon HD8730. Z resztą w weekend będę się mógł wypowiedzieć na temat tego kompa, gdyż dziś zamówiłem takiego szwagrowi i jutro ma mu go przywieźć kurier :naughty::naughty:

Czekam na opinie ;)

Opublikowano

Panowie laptop jest :thumbup1: Cichy, szybki i nawet da się na nim odpalić jakąś gierkę. Jedynym minusem jest brak systemu operacyjnego w zestawie. Zdecydowanie polecam :thumbup1:

Opublikowano

Kupilem 2,5 roku temu za 3200zl, lapka MSI GX740 do gier proc intela i5 4gb ddr3 ramu, oraz grafa amd radeon 5870 1gb ddr5. Lapek nadal jest bardzo silny i nie mam problemu z nowymi grami. Polecam bo uzywane nie sa drogie a sa naprawde mocne.

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tez wlasnie swojego MSI GX740 kupowałem w X-KOM.pl, dobra duza siec i ceny przyzwoite

Opublikowano

Poleciłby ktoś jakiegoś laptopa do 2tyś? Nie wiem czy zakładać nowy temat czy mogę skorzystać z okazji tutaj :-)

Opublikowano

łąp tu kolo świetnie zmodyfikował model lapka jaki mam ja. siedzi najmocniejsza grafika z firmy AMD jaka montuja chyba teraz w lapkach. gdybym nie mial swojego i mial wolne 2000zl to zalicytowałbym go bo jest wart :)Notebook MSI GX740 (3779031984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
tez wlasnie swojego MSI GX740 kupowałem w X-KOM.pl, dobra duza siec i ceny przyzwoite

sklep mojego sąsiada ze wsi:decayed:

pamietam jak zaczynał z jednym małym sklepikiem nie wiekszym niz 40 m2

Nawet praktyki miesieczne w technikum tam miałem

Opublikowano
  • Autor
tez wlasnie swojego MSI GX740 kupowałem w X-KOM.pl, dobra duza siec i ceny przyzwoite

sklep mojego sąsiada ze wsi:decayed:

pamietam jak zaczynał z jednym małym sklepikiem nie wiekszym niz 40 m2

Nawet praktyki miesieczne w technikum tam miałem

Szukałem na tej stronie i są dosyć ciekawe kofiguracje. Jak później wygląda gwarancja jesli kupie z tej stronki? Własnie wpadł mi w oko MSI ale nic nie wiem o tej firmie :kwasny: No i nie przepadam za kupowaniem z neta a co dopiero laptopa ale jeśli wszystko z nimi ok to może się skusze :wink:

Opublikowano

Kupilem wlasnie laptop MSI z serii G.... do gier, wydalem chyba 3200zl kupilem przez allegro ale wlasnie z tego sklepu X-Kom i jest wszystko w jak najlepszym porzadku.

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.