Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagażnik dachowy do Avanta


zbigor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam pytanko odnośnie belek dachowych na relingi . Czy fabryczne belki od Audi Q5 będą pasowały do A4 B8 Avant? Numery katalogowe są inne ale może mimo wszystko będzie pasować. W sumie Q5 to prawie jak B8:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś odpowiedź???

Mnie też by się przydał ori bagażnik (belki)- ceny do A4 B8 są kosmiczne za używkę.

Ktoś próbował przerobić od Q5??? a może pasuje bez przeróbek???


no właśnie da się go przypasować ?

Szperałem, szperałem i wyszperałem- gadałem z gościem, który sprzedaje takie belki od Q5 - twierdził, ze dopasowywał je do nowej A3, twierdził też, ze do A4 B8, A6 C6 i Q3 pasują bo jest taki sam profil relingu, a uchwyty mocujące (tzn. te plastiki zaciskowe z gumami) są do wszystkich modeli identyczne. Wystarczy podobno rozwiercić po 2 nity trzymające zaciski i przesunąć je na odpowiedni rozstaw. Potem zanitować i gotowe. Sam nie przerabiałem tego tematu, bo już przedwczoraj z OLX-a kupiłem oryginały do A4 b8 za w miarę "rozsądną cenę" czyli za 500PLN :facepalm:, także nie będę już testował, bo przesyłka w drodze- co prawda pobranie i mógłbym nie odebrać ale słowo się rzekło, a u mnie jak w "Samych Swoich"- "słowo ważniejsze od pieniędzy"

Średnia cena używki do A4 b8 avanta- wiadomo kosmos- w granicach 800 PLN, a do Q5 kosztują jakieś 220- 350PLN (sprawdzałem na OLX- jest sporo), więc warto chyba się pokusić o przeróbkę. Niech ktoś będzie prekursorem i niech da znać czy faktycznie się udało. Wrzućcie info na forum!!!

P.S.-Mam tylko nadzieję, ze wtedy ceny belek do Q5 dramatycznie nie wzrosną.

Edytowane przez Hadzi78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś badał temat/ przerabiał fabryczne belki z Q5 do B8 avant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...