Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Panel klimatronica


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i odrazu pytam , zakupilem uzywany panel klimatronica z Audi A4 2004r. do mojego auta , rowne A4 lecz z konca roku 2001. moj klimatronic jest porysowany i bardzo brzydko wyglada dlatego zakupilem natepny i chce sie dowiedziec czy moge poprostu odlaczyc stary panel i bez problemow podlaczyc ten zakupiony czy wymaga to ingerencji VAG-COM???

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie ma innego sposobu?? moze jak podlacze to nic sie nie stanie chodz sam nie jestem pewien a nie chcem nabruzdzic sobie z fisem i jakimis bledami.

Prosze o pomoc i jakies podpowiedzi bo akurat tu gdzie jestem (w UK) to nie znam nikogo co moglby w razie czego pomoc mi VAGiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik bedzie dzialal OK. Natomiast po podlaczeniu VAG bedzie sie zglaszal blad VIN. Trzeba nauczyc go nowego numeru. Szczegolowy opis kodowania w dziale warsztat, w poscie alvaro o montazu RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odrazu pytam , zakupilem uzywany panel klimatronica z Audi A4 2004r. do mojego auta , rowne A4 lecz z konca roku 2001. moj klimatronic jest porysowany i bardzo brzydko wyglada dlatego zakupilem natepny i chce sie dowiedziec czy moge poprostu odlaczyc stary panel i bez problemow podlaczyc ten zakupiony czy wymaga to ingerencji VAG-COM???

Dziekuje i pozdrawiam.

Witaj.Wymień tylko obudowę i po sprawie. To się da odkręcić. Z tyłu są małe wkrety.Odkręć je i podważająć wyciągnij "środek" podmień obudowe,skręć i koniec. Ja też tak zrobiłem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Wymień tylko obudowę i po sprawie. To się da odkręcić. Z tyłu są małe wkrety.Odkręć je i podważająć wyciągnij "środek" podmień obudowe,skręć i koniec. Ja też tak zrobiłem.Pozdrawiam

a można kupić samą obudowę klimatronika np w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...