Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekkie szarpanie, czasami problem z falującymi obrotami


lukasz922

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :hi:

Moim problemem w 1.8T jest lekkie szarpanie po puszczeniu pedału gazu, oraz czasami falowanie obrotów na biegu jałowym. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś rzuciłby na nie okiem i pomógł mi ustalić czego to może być przyczyna. Przed logami usunąłem błąd 00561 ( problem z mieszanką - prawdopodobnie przyczyną jest instalacja gazowa). Przed odpaleniem samochodu przełączyłem na benzynę, żeby podczas logów LPG nie było problemem. Dodam jeszcze, że planuję na przełomie czerwca-lipca podnieść w nim moc do około 200KM i pomału przymierzam się do wymiany części, które stanowiłyby problem w tym małym zabiegu i tu też prosiłbym o pomoc. Jeżeli ktoś zauważyłby po logach, że któryś element na taką moc będzie niewystarczający prosiłbym o komentarz (oczywiście więcej na ten temat będę pisał i dowiadywał się w odpowiednim dziale ;) )

Grupy: 002,025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto szarpie nie jedzie, bo masz problem z tym że nie ma paliwa ,

ew lambde masz padniętą,

najlepiej podmienic lambde i zrobic logi na pb

,inny sposób- sprawdzic cisnienie paliwa na listwie manometrem podczas jazdy z pelnym obciazeniem do odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, logi robiłem z małą ilością paliwa w zbiorniku, ale szarpie nieważne czy jest go mało czy jest prawie pełny oraz czy jadę na PB czy LPG - zawsze jest to samo. W dodatku szarpie tylko przy ściągnięciu nogi z gazu, nie zauważyłem problemu z rozpędzaniem się (chcę go wzmocnić dla czystej przyjemności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cos z sonda albo okablowaniem bo napięcie 1.1 v chyba nie jest normalne w sondzie wąskopasmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca sondy to 0,2-0,8v przy bucie powinno byc na bogato czyli ok 0,8v

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, logi robiłem z małą ilością paliwa w zbiorniku, ale szarpie nieważne czy jest go mało czy jest prawie pełny oraz czy jadę na PB czy LPG - zawsze jest to samo. W dodatku szarpie tylko przy ściągnięciu nogi z gazu, nie zauważyłem problemu z rozpędzaniem się (chcę go wzmocnić dla czystej przyjemności).

jak prawie pełny to logi i tak będą wyglądac tak samo :) jestem niemal pewny. rozwiazanie problemu masz w 1 poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...