Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kable pod wzmacniacz :)


Jaco90

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie pojechałem od aku pod skrzynką komputera. Tam są oryginalne przepusty dla wiązek elektrycznych. Trochę roboty jest przy demontażu ponieważ trzeba zdemontować ramiona wycieraczek i później podszybie aby dostać się do jednej śruby od dekla komputera i go zdemontować.

Wiem że też jest inna opcja przejścia kablem po drugiej stronie grodzi, gdzieś pomiędzy aku a filtrem przeciwpyłkowym ale ja tak nie robiłem, chciałem aby kable zasilające były razem i później szły lewą stroną auta.

Jak przejdziesz kablem pod komputerem to wyjdziesz w okolicy pedałów. Następnie ja wykręciłem fotel, rozebrałem dolne plastiki i podniosłem dywan. Później kablem w dół pod rozetą rozdzielczą wtyczek w okolicy podstopnicy. Dalej kabel poprowadziłem w oryginalnych prowadnicach na kable, pod nogami i pod środkiem fotela i dalej do tyłu. Dalej pod tylna kanapą (trzeba też wymontować). Teraz w zależności gdzie ma być umiejscowiony wzmacniacz trzeba zdecydować jak jedziemy dalej. Ja wzmak mam pod podłogą wiec z pod kanapy wyszedłem pod mniejszym oparciem w okolicy środkowego zawiasu. Tam jest takie przetłoczenie w podłodze gdzie jest trochę więcej miejsca pod oparciem. Ja dodatkowo zrobiłem sobie taką metalową obejmę zamontowaną pod zawias. Obejma ta dociska kable do podłogi aby nie obcierały o oparcie jak się je kładzie. Później otwór wprowadzający kabel do plastikowej wanny pod podłogą itd, ale to już opowieść jak zamocować wzmacniacz.

Ciągnąłem dość grube kable 35mm2, plusowy i minusowy i się zmieściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...