Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meine schwarzen avant :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto sprowadzone osobiście z Niemcowni w 2012r od prywatnego, jedynego właściciela . Serwisowane do końca, komplet kluczy, książek , dokumentów z przeglądu. Ostatni przegląd w Niemczech 11.2010 przy przebiegu 169 101, w momencie kupna przebieg 193 000, aktualnie 210 000.

Audi A4 Avant

silnik: 1.9 TDI 130KM AWX

skrzynia: manualna 5 biegów

przebieg: 210000km

rok produkcji: 2001

kolor: BRILLIANTSCHWARZ (LY9B)

wyposażenie dodatkowe:

- klimatyzacja 2strefowa

- pakiet schowek ( szuflady pod przednimi fotelami, siatki w oparciach foteli, zamykany schowek na klucz, uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku )

- lusterko wsteczne fotochromatyczne

- servotronic

- relingi dachowe w kolorze czarnym

- seryjnie obniżone zawieszenie ( 20mm - 1BE )

- brak oznaczeń modelu oraz silnika na tylnej klapie

- przedni podłokietnik

- kierownica skórzana , multifunkcyjna

- listwy dekoracyjne w kolorze alminium ( rybia łuska )

- lusterka zewnetrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane, składane, fotochromatyczne oraz z pamięcią ustawień

- lakier < Brilliantschwarz LY9B >

- el. regulacja odcinka lędźwiowego foteli przednich

- zmieniarka w schowku

- radio CHORUS

- el. szyberdach

- podgrzewane siedzenia

- sportowe, profilowane siedzenia z wysuwanym podudziem

- skórzana tapicerka < Buffalino >

- siedzenia w pełnej elektrycznej regulacji z pamięcią ustawienia pozycji

- listwy ochronne na zderzakach

- system nagłośnienia < BOSE >

- lodówka w schowku

- częściowy pakiet oświetlenia ( popielniczka, podłokietnik, iluminacja w lampce podsufitki, czerwone oraz białe lampki w drzwiach , kratki nawiewów oraz podświetlenie kubka i wizytownika )

- otwieranie oraz domykanie szyb oraz szyberdachu z pilota

- el. regulacja wysokości świateł

- podgrzewane dysze spryskiwaczy

- pakiet połysk ( słupki, trójkąty w tylnych drzwiach )

- felgi aluminiowe 7J x 15 z oponami zimowymi 195/65

planowane mody:

- progi w kolor *jest*

- felgi RONAL RS6 18 *jest*

- czarny grill i listwa na tylnym zderzaku *jest*

- ory. siatka bagażnika *jest*

- ambiente w tylnej lampce ( bystry_p :hi: ) *jest*

- podświetlenie kubka i wizytownika ( Kshyhu87 :hi: ) *jest*

- lampka przednia z diodami ambiente ( turzol :hi: ) *jest*

- białe lampki w boczki ( Stichy :hi: ) *jest*

- podświetlenie nóg przód-tył

- spryski grzane mgiełkowe

- ściema szyb

- listwy s-line

- kierownica z B7 lub B8

- pełny FIS

- tempomat

- CLH

- RNS-E

- bixenon

DSC00117.jpg

DSC00124.jpg

DSC00113.jpg

DSC00109.jpg

DSC00144.jpg

DSC00198.jpg

DSC00208.jpg

DSC00162.jpg

DSC00298.jpg

DSC00227.jpg

1380715_579129262154974_167735549_n.jpg

1395998_579123862155514_1985200799_n.jpg

Opublikowano

Fajna sztuka! Plany pewnie się na tym nie skończą... :wink4: Powodzenia w rezanku! :good:

Opublikowano

Fajna zadbana sztuka,powodzenia w reżaniu:wink:

Opublikowano

jest ładnie :thumbup1: plany na + :thumbup1:

Opublikowano

Fajny czarnuch:banan:

będę obserwował bo plany ciekawe:naughty:

Opublikowano

Fajnie wyglada listwa bagajera, ile zapłaciłeś za malowanie dokładek?

Opublikowano
  • Autor

dzięki za miłe słowa :hi: gdyby nie A4 - klub dalej autko by wyglądało jak 13lat temu :wink:

Fajnie wyglada listwa bagajera, ile zapłaciłeś za malowanie dokładek?

dokładki + 2 zdesie = 600pln :wink:

Opublikowano

U mnie za element 400 zł biorą :grin:

Opublikowano
  • Autor

poprzednie wozidło :decayed:

62665c597d.jpg

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

U mnie za element 400 zł biorą :grin:

kurde sporo :kwasny: może używają jakiś magicznych lakierów :decayed:

Opublikowano

No, ja sie przymierzam do malowania na wiosne, na pierwszy ogień pojdą felgi, później dokładki ;)

Bardzo mi sie podoba ta fota:jerk:, tylko brakuje mi żółtych halogenów :naughty:

Opublikowano
  • Autor
No, ja sie przymierzam do malowania na wiosne, na pierwszy ogień pojdą felgi, później dokładki ;)

Bardzo mi sie podoba ta fota:jerk:, tylko brakuje mi żółtych halogenów :naughty:

z dokładkami jest trochę roboty ( szczególnie delikatne listwy maskujące na progu widoczne po otwarciu drzwi ) chyba, że chcesz oklejać i malować na aucie ale nigdy to nie wyjdzie tak dobrze jak będą zdjęte . Ja jeszcze maskę na wiosnę popsikam bo kamienie zrobiły swoje :kwasny:

żółte halo były jakiś czas ale wróciłem do serii bo 'psy' się dziwnie patrzyły tym bardziej , że praktycznie cały czas śmigam na halo zamiast mijania :wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

kolego tą ramke w zderzaku i grillu jak malowałeś ? bo przód wygląda bardzo przyjemnie, widziałbym taki u siebie :)

i co to za listwa na zderzaku z przodu?

Opublikowano

ladna sztuka...

myśl myśl o tych bixach dobrze by tu wyglądały

Opublikowano
  • Autor
kolego tą ramke w zderzaku i grillu jak malowałeś ? bo przód wygląda bardzo przyjemnie, widziałbym taki u siebie :)

i co to za listwa na zderzaku z przodu?

na ramki poszedł plasti dip, parę minut roboty :wink: a co do listew na zderzakach to można było sobie taką opcję wybrać

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jak z wytrzymałością plasti? Ja po kilku miesiącach i malowaniu podkład+farba mam odpryski i mysle nad plasti dipem na wiosne

Opublikowano

no furka jest super :kox:

Opublikowano
  • Autor
A jak z wytrzymałością plasti? Ja po kilku miesiącach i malowaniu podkład+farba mam odpryski i mysle nad plasti dipem na wiosne

parę miesięcy latam na gumie i śmiało można zaryzykować, też wszystko zależy od tego ile i gdzie się jeździ :wink:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

CLH / FIS , tempomat / oświetlenie nóg przód - tył

005.jpg

004.jpg

003.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.