Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem


kristek1900

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie widziales, co ludzie moga miec w baku... taki syf, ze dmuchajac ustami przez smoka powietrze nie chce leciec. To nie chodzi o zanieczyszczenia typu "kawalki czegos" ale o osadzajaca sie maz, ktora wytraca sie z zlej jakosci paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widziales, co ludzie moga miec w baku... taki syf, ze dmuchajac ustami przez smoka powietrze nie chce leciec. To nie chodzi o zanieczyszczenia typu "kawalki czegos" ale o osadzajaca sie maz, ktora wytraca sie z zlej jakosci paliwa.

Dokładnie. Maź o konsystencji galarety była na całym smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie tylko ja mam ten problem.ja dzisiaj z ciekawosci podmieniłem wtryski.zobaczymy co bedzie.a moje ida jutro do sprawdzenia.jak beda dobre to wymieniam pompe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie tylko ja mam ten problem.ja dzisiaj z ciekawosci podmieniłem wtryski.zobaczymy co bedzie.a moje ida jutro do sprawdzenia.jak beda dobre to wymieniam pompe.

Nie jesteś sam :)

Daj znać czy coś pomogło.

Ja dzisiaj po pracy z ciekawości zajrzałem pod maskę a tu zonk. Bąble powietrza lecą z filtra.Ręce opadły.

Kupiłem 1m nowego wężyka i wyeliminowałem wszystkie zbędne łączenia. Mam wrażenie,że normalnie powietrze leci z zasilania. Miał tak ktoś???

Zobaczymy jak jutro będzie palił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj rano odpalił odrazu ale po chwili zgasł.otwieram maske a tu w wezyku powrotnym z pompy do baku bombelki powietrza.po odpowietrzeniu i odpaleniu w tym werzyku szło juz paliwo z pianą i po chwili znowu zgasł.tak moze ze 4 razy go odpaliłem i pojechałem do pracy.po przejechaniu moze 5 km dalej szło paliwo z pianą.czy mogło sie tak dziac przez niedokrecony wtrysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj rano odpalił odrazu ale po chwili zgasł.otwieram maske a tu w wezyku powrotnym z pompy do baku bombelki powietrza.po odpowietrzeniu i odpaleniu w tym werzyku szło juz paliwo z pianą i po chwili znowu zgasł.tak moze ze 4 razy go odpaliłem i pojechałem do pracy.po przejechaniu moze 5 km dalej szło paliwo z pianą.czy mogło sie tak dziac przez niedokrecony wtrysk?

Targa gdzieś powietrze. Mam to samo . Tylko pytanie za 100 punktów gdzie? Czytam już wszystkie przypadki. Dzisiaj muszę zajrzeć za filtr powietrza, bo komuś się tam przewód zagiął i też powietrze szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam taki problem z moim audi a3 1.9 tdi alh ciepły pali na dotyk kluczyka zero problemów od dłuższego czasu zauważyłem że ciężej odpala ale teraz gdy przyszły przymrozki jest gorzej dziś rano było -5 auto w garazu blaszany i odpalila po 4-5 razie krecenia po 5sec. Swiece sprawne dawka paliwa 3.4-3.6 kąt 53-55 w bs błedow brak czujnik tem dobrze pokazuje prąd do świec dochodzi w przewodzie paliwowy malutki bąbelek tylko z powietrzem. Kreci tak jakby nie dawało paliwa na wtryski, filtr paliwa nowy. Miał ktoś taki przypadek może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...