Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zablokowane drzwi kierowcy, pompa centralnego


piowoz22

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

przez ostatnie 4 do 5 dni pompa centralnego troszkę głośniej pracowała. Dzisiaj gdy wróciłem po pracy do domu nie mogłem już otworzyć drzwi od kierowcy- zarówno jak i z pilota jak i ciągnąc za klamkę czy to od środka czy z zewnątrz. Podejrzewam padnięta pompę od centralnego.

Nie problem wymienić natomiast problem jak ściągnąć boczek przy zamkniętych drzwiach. Czy spotkał się ktoś z takim problemem i czy istnieje jakaś metoda poza wycinaniem całego boczka?

Vag pokazuje komunikat o zablokowanych przednich drzwiach kierowcy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompę masz w bagażniku , podmień na używkę powinna otworzyć drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zle wytlumaczylem. Wszystkie pozostale drzwi dzialaja zarowno otwierajac je z pilota jak i tez przyciskiem od srodka. Tylko drzwi kierowcy sa zablokowane. Czy mozliwe ze to pompa? Czy moze cos w drzwiach?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego skoro masz B6 to nie masz pompy tylko elektryczne siłowniki.

Najprawdopodobniej popękały Ci przewody przy zawiasie w drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryglowanie nie chce się wyłączyć. Jeżeli masz kabelek to sprawdz czy nie masz błędów. Prawdopodobnie masz uszkodzoną wiązkę idącą do drzwi. Można się dostać od strony nadkola do wiązki - tak aby nią poruszać. Musisz zdjąć koło, nadkole i odsunąć plastik "zamykający błotnik" od strony drzwi. Przechodziłem to samo. przetarty był jeden kabelek zasilający. Szyba i lusterko działało, nie można było tylko drzwi otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem skanowalem i pokazalo tylko blad 01559 o zablokowanych drzwiach kierowcy.

Bede dzialal w sobote od rana. Teraz musze sie przemeczyc dwa dni do pracy i wsiadac i wysiadac przez drzwi pasazera... :-)

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...