Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie regenerujecie swoje turbiny?


kanu

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Nie dopatrzyłem się jakiegoś podwieszonego wątku zatem zapytam.

Gdzie polecacie wysyłkowo/lokalnie zregenerować turbo?

Może jakaś lista polecanych miejsc się utworzy do podwieszenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURBO-PAMA 82-103 Stegna, zawsze wychodziło dobrze. Trochę już są także na rynku.

Radzę uważać bo w temacie coraz więcej Świeżaków jak i chińskich gratów za grosze :naughty: Może do normalnej jazdy chwile pochodzi, ale na mocniej doładowanych jebut i po silniku gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbosprężarki - naprawa turbosprężarki :: TurboPOWER

Brat lata na regenerowanej sprężarce od nich już 2 lata ( 1.9 TDI AJM) i śmiga bez problemów. Zawsze po naprawie dostajesz części ze swojego turbo które wymienili w czasie regeneracji:wink:

Z tego co wiem chłopaki mają umowę gdzieś z serwisem BMW i regenerują też sprężarki dla nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca w temacie, ale wypowiem się apropo zacinających się kierownic turbiny. Jeśli ktoś ma możliwości, chwilę wolnego czasu i trochę zdolności manualnych to proponuję aby sam sobie wyczyścił turbinę z sadzy itd. Robota nie jest trudna, a można zaoszczędzić trochę grosza i mieć pewność jak się przyłoży do tematu że faktycznie "bród" został wyczyszczony, a nie siłowo kompresorem przetarty. Ja robiłem to pierwszy raz i turbina działa jak należy od kwietnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regeneruje u forumowego usera - german8q - zero problemów , turbine wykorzystuje na maxa (seria ładuje 0.5bara , ja 2.bary) i nic się nie dzieje to jest chyba najlepsze potwierdzenie jakości usług german8q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...