Jump to content
0
Miszczu1203

Audi Chorus 3x żle wpisany kod

Recommended Posts

Próbowałem z pamięci wpisać kod do tego radia niestety się nie udało radio nie reaguje tylko się włącza i pokazuje się SAFE II wyczytałem że należy przez godzinę zostawić samochód z przekręconym kluczykiem na zapłon i włączyć radio. Tylko teraz moje pytanie czy nic się nie stanie z elektroniką lub czymś innym? Przecież wtedy chodzi pompa paliwa nic się z nią nie stanie lub z silnikiem?

Według mnie radio nie musi być podłączone na włączonym zapłonie.

czyli co wystarczy żeby było włączone bez kluczyka w stacyjce? bo kombinacja bez kluczyka i radio wyłączone nie działa.

radio musisz mieć włączone 1 godzine tak aby wyświetlacz się świecił, po tym czasie wyzeruje się licznik błędu i będzie można wpisać kod.

Autoelektronika, Radia , Immo , Ecu , Hamownia drogowa 4x4 , Diagnostyka , Kodowania,-Adaptacje, Chip-tunning TDI, Klonowanie Immo ,Ecu Wszystkie Marki Cs,Pn, programowanie układów wymiana fis Itd... PW lub GG 955714 :wink:

A kluczyk?

-przekręcony

-włożony

-wyjęty

napisali ci wyżej,że radio musi być włączone z zapalonym wyświetlaczem,kluczyk zależy jak masz połączone radio,jeżeli masz po zapłonie to stacyjka musi być włączona jeżeli radio włączasz bez kluczyka w stacyjce to klucz możesz mieć w kieszeni

Nic dodać nic ująć :wink:

Autoelektronika, Radia , Immo , Ecu , Hamownia drogowa 4x4 , Diagnostyka , Kodowania,-Adaptacje, Chip-tunning TDI, Klonowanie Immo ,Ecu Wszystkie Marki Cs,Pn, programowanie układów wymiana fis Itd... PW lub GG 955714 :wink: