Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porysowane plastiki.


Jarszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pytanie - czy ma ktoś jakieś rady, jak regenerować porysowane plastiki?

Chodzi mi o np. Całe te osłony radia, klimy, meszka zmiany biegów.

Wytartych podłokietników(rączek) na drzwiach.

Nie są to jakieś duże rysy - coś jakby np. przejechać po plastiku lekko kluczykiem i zostają ślady...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli plastiki w B6 to raczej wchodzi w grę wymiana lub regeneracja za pomocą szablonów , poszukaj w dziale sprzedam ktoś te szablony wystawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam czarny acryl w spray'u. Dzis skonczylem regeneracje przycisków radia, klimy,plastiku wokół mieszka, klapki od popielniczki przedniej, pokrętle świateł, podłokietnikach na drzwiach lewych kierowcy... no i w dodatku wymienilem sobie mieszek i gałke na S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem na alle cos takiego Przedmioty użytkownika dera3241 - Panele sterowania, przełączniki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. fajna opcja i w zasadzie nie wyszło by tak drogo tylko trza sie bawic w rozbieranke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ostatnia metode raczej do wnetrz bym odradzał a jeaeli chodzi o plastiki popielniczki badź ramki wokół mieszka zmiany biegów to bym polecił folie do oklejania bardzo prosto sie ja nakleja a efekt bardzo wporządku ja tak zrobiłem jak chcesz moge wysłąc foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś pomysł co w B5 można zrobić z porysowanym schowkiem? Reszte plastików łatwo wymienić albo pomalować ale schowek ma strukturę bardziej jak deska rozdzielcza. Co jest pod warstwą z wierzchu? Spolerować się tego nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymiana wchodzi w gre jezeli jest to klapa schowka bedzie chyba to najprostszy zabieg pytanko tylko jakie koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś pomysł co w B5 można zrobić z porysowanym schowkiem? Reszte plastików łatwo wymienić albo pomalować ale schowek ma strukturę bardziej jak deska rozdzielcza. Co jest pod warstwą z wierzchu? Spolerować się tego nie da?

spróbuj delikatnie opalarką ,tylko ostrożnie żebyś nie zjarał:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymiana wchodzi w gre jezeli jest to klapa schowka bedzie chyba to najprostszy zabieg pytanko tylko jakie koszta

Niby tak tylko ile osób sprzedaje samą klapę w dobrym stanie. A szczerze to nie chce mi się płacić powiedzmy 60zł za cały schowek z wysyłką, aż tak mi nie zależy :decayed:

spróbuj delikatnie opalarką ,tylko ostrożnie żebyś nie zjarał:grin:

Tylko musiał bym skombinować opalarkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chce Ci sie podjechac w okolice olkusza to Ci bez problemu udostepnie opalarke (jezeli jestes z jaworzna w woj slaskim nie bedziesz miał daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Jaworzna ale mieszkam w Gdańsku, ot taka sytuacja :decayed:

Może będę odwiedzał rodzinne miasto za jakiś czas to będę pamiętał o Tobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...