Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przejście z B5 na B6 Avant by lukaszek5118

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie jako że wcześniej o ile pamiętam nie przedstawiałem mojej B5 (chodź nie jestem pewien) to teraz chciałem pokazać nowy nabytek. Mianowicie jest nim OOOO B6 1.9 TDI 131 KM AWX. Na początek jest troszkę do zrobienia w nim jak to w każdym prawie autku noo i rzecz jasna jakieś mody. HHmm.. no to już powiem że mam go ok 16 dni i już założyłem RNS-E LED. autko na zdjęciach stoi na felgach 18 których nie mam. A to będę chciał zrobić:

- turbo BRD

- FMIC

- SOFT by (jeszcze niewiem)

- i co wyjdzie przy okazjiii

- licząc też na wsparcie ze strony szanownych kolegów

wyglądowo napewno:

- dymienie przednich szybek

- powoli dążenie do zewnętrznego pakietu S-Line

- po nowym roku Bixy od Qwerty-ego

- zastanawiam się nad zdjęciem nakładek z klamek i lusterek (autko już z tym zakupione)

- zmiana grilla przedniego i montaż ori lamp

- oczywiście czekam na opinie i podpowiedzi:)

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze i w lepszych także okolicznościach:)

101012187_1_644x461_audi_a4_slinejedyna_taka_na.jpg

101012187_3_644x461_audi_a4_slinejedyna_taka_na.jpg

101012187_4_644x461_audi_a4_slinejedyna_taka_na.jpg

Opublikowano

ładna sztuka , popieram zdjęcie nakładek z klamek i montaż ori lamp i grila :wink:

Opublikowano

I te S4 z klapy won :decayed: fajna czarnula :wink:

Opublikowano

Ładna ładna :decayed:

Opublikowano

daj foto wnetrza :wink:

Opublikowano

Zrob cala sucz na czarno bedzie kozak

gratki zakupu

jak przesiadka z b5 na nowszy model?

Opublikowano

Dobry kierunek modów obierasz bo trzeba Twój egzemplarz troszkę odwieśniaczyć- tak jak mówisz lampy out, klamki out, grile out, znaczek S4 out- chyba że będziesz robić na zewnętrzny S4 i rób go na mega czarnucha :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

witam Panowie powolutku będę zbierał graty na "S" zewnętrzny i na wiosnę pójdzie polerka i kolor w progi i dokładki, teraz się zastanawiam jak będą wyglądały dekory w kolorze czerwonego Carboni:) widziałem coś takiego i mnie uwiodło czekam na rady:) Pozdr:)

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 22:39 ----------

Witam Panowie i odrazu sorki za tak długi czas oczekiwania.

Na początek zrobiłem:

- zderzak przód s-line

- oderwane nakładki chrom z klamek i luster

- dekory oklejone carbonem w czerwieni:)

- ori grill niestety jeszcze nie S-line ale może wkrótce

- zamontowana navi RNS-E Led dzięki Siemian

- ori lampy Valeo

A teraz coś technicznie:

- FMIC

- Turbawka BRD

- nowy soft z którego jest ok 184 KM (czekam na hamownie)

I co czeka mnie dalej:

- Bix ewentualnie jakieś H.I.D.y na początek

- listwy drzwiowe S-line już leżą i czekają na lakierowanie i montaż

- hmmm nowy lakier na całe autko z powodu odprysków... oczywiście wszystko w kolor black

- TV free

- zderzak tył s-line razem z lotką

Raczej narazie wsio wszystko powoli będę chciał udoskonalać:)

Czekam na Wasze propozycje i jakieś porady.

Dziękuje za uwagę i do usłyszenia:) Pozdrawiam

snv12231a.jpg

snv12237a.jpg

WP_20131228_030.jpg

WP_20140201_013.jpg

Opublikowano

Ładna czarnulka... tylko tak jak wyżej pisali zdemontowałbym tego grilla - jakoś to VW Passata mi się kojarzy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.