Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KONTROLKI abs wykrzyknik oraz aku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano jestem tu nowy szukałem tematu podobnego ale go nie znalazłem ;) otuz Audi mam od 2 dni w sumie 3 ale po 2 staneła u mechanika ponieważ po 1 serwisie zrobił sie wyciek oleju z nad filtra z tego co sie orjentuje jakis oring czy coś puściło przy chłodnicy oleju

ale do rzeczy po uruchomieniu silnika i zgaśnieciu wszytskich kontrolek przez dłuższą chwile pali sie kontrolka akumulatora potem gasnie nie bardzo wiem o co w tym chodzi

zaraz po wymianie oleju i przejechaniu kilku metrów zapalił sie wykrzyknik i abs.. po ponownym rozruchu juz sie owe kontrolki nie paliły

mam wersje chyba la bez komputera tzn mam kilka takich dużych kontrolek chyba 4 a abs i aku na prędkosciomierzu

aha i jeszcze jedno moge mrugac długimi ale jak manetke dam w dół to ich nie ma :shock3: w golfie takich komplikacji nie było

i jeszcze jedno może głupie pytanie

po przekreceniu kluczyka wiadomo świece sie grzeją jak juz zgasną to odpalac czy czekac aż wszytskie kontrolki zgasna :slina: bo szczerze troche techniki i sie człowiek gubi wiem ze w audi z kompem pali sie OK i wtedy można uruchamiac a umnie ?

Opublikowano

Gaśnie kontrolka świec i odpalasz. Co do braku drogowych to w audi często wypalają się lub brudzą styki w zespolonym.

Opublikowano
  • Autor

ok ;) powiedz mi jeszcze kolego jakie diody przychodzą do klimatronica ponieważ jedna strona mi nie podświetla tam gdzie temp. i gdzie są te styki ? w manetkach przy kierownicy ? słyszałem coś o jakimś "pająku" :facepalm:

Opublikowano

O diodach to Ci nie napisze bo nie mam takich cudów techniki jak klima, moje autko to full bida werszyn i mam pokrętła. Generalnie co do odpalania to dobrze jest poczekać, aż zgaśnie kontrolka od immo (samochodzik z kluczykiem). Ja u siebie też miałem mrugnięcie a nie było długich, na forum jest gdzieś opisane jak go zregenerować. Ja u siebie spróbowałem i działa do dziś :) A z wykrzyknikiem i kontrolką abs to może coś z czujnikiem ? Najlepiej podpiąć pod kompa i zczytać błędy...

Opublikowano

Do poświęcenia klimatronika są żarówki takie jak w liczniku tylko słabsze.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki koledzy szerokosci pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.