Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KONTROLKI abs wykrzyknik oraz aku


wojtas9292

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano jestem tu nowy szukałem tematu podobnego ale go nie znalazłem ;) otuz Audi mam od 2 dni w sumie 3 ale po 2 staneła u mechanika ponieważ po 1 serwisie zrobił sie wyciek oleju z nad filtra z tego co sie orjentuje jakis oring czy coś puściło przy chłodnicy oleju

ale do rzeczy po uruchomieniu silnika i zgaśnieciu wszytskich kontrolek przez dłuższą chwile pali sie kontrolka akumulatora potem gasnie nie bardzo wiem o co w tym chodzi

zaraz po wymianie oleju i przejechaniu kilku metrów zapalił sie wykrzyknik i abs.. po ponownym rozruchu juz sie owe kontrolki nie paliły

mam wersje chyba la bez komputera tzn mam kilka takich dużych kontrolek chyba 4 a abs i aku na prędkosciomierzu

aha i jeszcze jedno moge mrugac długimi ale jak manetke dam w dół to ich nie ma :shock3: w golfie takich komplikacji nie było

i jeszcze jedno może głupie pytanie

po przekreceniu kluczyka wiadomo świece sie grzeją jak juz zgasną to odpalac czy czekac aż wszytskie kontrolki zgasna :slina: bo szczerze troche techniki i sie człowiek gubi wiem ze w audi z kompem pali sie OK i wtedy można uruchamiac a umnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ;) powiedz mi jeszcze kolego jakie diody przychodzą do klimatronica ponieważ jedna strona mi nie podświetla tam gdzie temp. i gdzie są te styki ? w manetkach przy kierownicy ? słyszałem coś o jakimś "pająku" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O diodach to Ci nie napisze bo nie mam takich cudów techniki jak klima, moje autko to full bida werszyn i mam pokrętła. Generalnie co do odpalania to dobrze jest poczekać, aż zgaśnie kontrolka od immo (samochodzik z kluczykiem). Ja u siebie też miałem mrugnięcie a nie było długich, na forum jest gdzieś opisane jak go zregenerować. Ja u siebie spróbowałem i działa do dziś :) A z wykrzyknikiem i kontrolką abs to może coś z czujnikiem ? Najlepiej podpiąć pod kompa i zczytać błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poświęcenia klimatronika są żarówki takie jak w liczniku tylko słabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...