Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Szarpanie - diagnostyka mechanika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Kupilem juz samochodzik z ta wada i jezdzilem tak przez 3-4 tyg i stawało sie to coraz bardziej denerwujące...

Obiawy ukoszdzonych poduszek - przy ruszaniu szarpie, jadac na tym samym biegu tylko dodajac nagle mocno gazu caly samochod szarpie i to tak 3-4x dosc mocno.

Podjechalem sprawdzic i zamowic poduszki do mechaniora który dokladnie pokazał mi poduszki uwazając, że są całe, fakt nie widac uszkodzen i wygladają na mało zużyte, nie znam sie.

Co moze być tego powodem ?

Dodam jeszcze ze jak zmieniam biegi to np przy przejsciu z 1 na 2 (z 2 na 3 itd. ) czuje kilka szarpnięc i delikatnych zblokowań lewarka. Oczywiscie sa one do pokonania. Wrzucając np 1 z biegu jalowego czuje takie jakby 2 przejscia i dopiero wchodzi bieg..

Licze na Was Panowie.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

A sprzęgło masz dobre?? Albo coś dzieje się w skrzyni biegów. Na początku sprawdziłbym sprzęgło, może docisk albo łożysko siadło. Ale niech inni sie wypowiedzą.

Opublikowano

dokladnie jesli twoj model posiada kolo dwumasowe, to szarpanie i trzesienie buda moze byc od niego, ale nie koniecznie. Napisz jeszcze czy szarpie caly czas czy tylko na zimnym lub cieplym silniku.

Opublikowano

jeśli biegi wchodzą ci na 2 razy czujesz delikatny opór potem wchodzi jakby do końca do tego szarpie to ewidentnie sprzęgło niestety koszt naprawy nie jest mały :confused4:

Opublikowano

Jezeli to na stowe sprzeglo a nie posiadasz w swoim modelu koladwumasowego to zmiescisz sie w 1200zl a jak nie stety posiadasz kolo to pewnie ze 3000zl

Opublikowano
  • Autor

Hmm szarpie na ciepłym i na zimnym nie ma znaczenia.

Powiedzcie mi jeszcze jak sprawdzic co jest dokladna przyczyna ? Jaki mechanior mi to zdiagnozuje ? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 23:26 _________________________________________________Pomoze ktos Panowie ?

Opublikowano

dokładna diagnoza może być tylko po wyciągnięciu skrzyni każdy mechanik to zdiagnozuje co do kosztów to lukaszek13ns trochę zawyżył koszty :wink4: luk z kołem dwumasa koszt jakieś 1800zł sachs 1500zł opinie są podzielone który zestaw jest lepszy oczywiście trzeba doliczyć robocizne :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.