Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glosniki na tyl jbl


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie co powiedzie o tych glosnikach do a4 b5 kombi ( JBL CS-6 +dyst. Audi A3 A4 A6 BMW E46 Wrocław (3812336657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.)

Posiadam ory glosniki chyba nokii ktore juz nie graja za dobrze i mam zamiar je wymienic , moze macie jakas inna lepsza propozycje . Glosniki narazie beda graly na ory zestawie czyli bez zadnego wzmaka. Oraz jeszcze czy ja w audi posiadam jakiegos ory wzmaka i czy po zakupie takiego wzmaka Bose ory ( SUBWOFER WZMACNIACZ tuba BOSE AUDI A4 B5 98 KOMBI (3833493723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) bedzie dobrze dzialal i nie bede nic musial kombinowac z kablami . Pzdr i z gory dzieki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz jeszcze czy ja w audi posiadam jakiegos ory wzmaka

Wzmacniacz jest montowany w zabudowie subwoofera (o ile go masz? bagażnik lewy boczek, otworzysz klapkę i powinno być widać kawałek plastikowej zabudowy jeśli masz suba).

Jakie masz radio? Ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie chłopie z tymi głośnikami na tył spokoj :grin:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

jak chcesz głośniki które zmienia dzwięk na lepszy to tylko takie jednodroże a nie jak wysłałes dwudrożne lub niektóre są nawet trzydrożne takie nadają się do poloneza

my mamy tak już nagłośnienie rozbudowane że takie głośniki działały by jedynie na minus a nie na plus

wysle ci głośniki warte uwagi reszta to kicz nie do audi

Hertz DSK 165 głośniki Audi A3 A4 A6 TT Łódź (3780014371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

u Dimension głośniki AUDI A3 A4 TT Bose Nokia Łódź (3787538844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Głośniki JBL CS-6C Audi A3 A4 TT bose system nokia (3801529279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...