Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD


melon31

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dzięki.

Ceny trochę kosmos!!

Czy da się to jakoś zrobić w rozsądniejszych kwotach?Nie potrzebuje spolszczenia tylko nowe mapy.

Może jest ktoś z forumowiczów co dla klubowiczów robi odpłatne usługi ale nie w komercyjnych cenach?

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 12:38 ----------

Znalazłem jeszcze taką aukcję: NAWIGACJA AUDI MMI 3G DVD MAPA 2012/2013 (3971670377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są niby za free w necie bo jakoś znaleźć nie mogę,soft kolega z forum wrzucił natomiast map i aktywatora nie.Mam z 2011 i trochę brakuje,nawet w Niemczech jak wracałem to pokazywało,że jadę polem.Za free i pewne żeby nie uwalić sobie navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są niby za free w necie bo jakoś znaleźć nie mogę,soft kolega z forum wrzucił natomiast map i aktywatora nie.Mam z 2011 i trochę brakuje,nawet w Niemczech jak wracałem to pokazywało,że jadę polem.Za free i pewne żeby nie uwalić sobie navi.

Za free to jak stara maksyma mówi można dostać w łeb :decayed: Niestety, większość ogólnie dostępnych free download'ów powoduje uwalenie navi - nie wspomnę już o syfach, które co niektórzy specjalnie wypuszczali. Odezwij się do Pana z posta nade mną - na pewno coś zaradzi na Twoje bolączki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ze ryzyko bo kolega uwalił sobie ściągając z chomika i popłynął 1500zł na naprawę gdzie za połowę miałby w ASO biorąc na fakturę....

zawsze brałem z tej strony nawigacje,niby jest wszystko łącznie z firmware,mapami i aktywatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chomika to ludzie uwalali MMI bardziej w sensie jego firmwaru a nie z powodu niewlasciwych map.

Wszystko dlatego ze aby wgrac nowe mapy czyli dla MMI 3G HDD 8R0060884BK 6.17.3 (2014) trzeba NAJPIERW wgrac nowy firmware 8R0906961DF (K0257). Jak sie dobrze i dokladnie wg opisu robi to idzie jak po maśle. Trwa to tylko "troche" długo - firmware z 15min , mapy z ponad 2 godz. , aktywacja z 2 min. Ale dziala , szukac na linkach podanych wyżej. Wszystko tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to kolega chciał sobie spolszczyć 3G BASIC.Wiem,że mając firmware 206 mam wrzucić 253 i potem 257,mapki już lecą z niemieckiego forum tylko dziwi mnie waga aktywatora "Activation Map MMI 3G 2014 by djdeniska" 2.13kb.Jeszcze chciałbym upewnić sie czy mam MMI3G HIGH czy MMI3GP bo na instrukcji obsługi jest napisane MMI NAVIGATION PLUS.Z fotki wynika,że MMI 3G HIGH z firmware 206.

20140506_131200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wg znalezionego opisu pojechalem na całość z fabrycznego P0022 od razu do K0257. Jedni przestrzegają żeby jednak uaktualniac step-by-step wersjami , inni zareczali że jeden skok bez problemu i działa i tez postapiłem. Nie widze absolutnie żadnych problemów z tego powodu jak narazie.

Waga aktywatora taka własnie jest :) wiec luzik. I tez uzyłem tego djdeniska.

Twoje MMI to na 99% HIGH , a masz w Media opcje źródła Jukebox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywator dla 2014 MMI 3G High (HDD) waży dokładnie 1482 bajtów jeśli jest inaczej nie używaj go - plik w katalogu FSC/NAVI/0/00040007.fsc powinien ważyć 202 bajty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales o katalogu default jeszcze - czyli \FSC\Navi\0\default\00040007.fsc i zgadza sie - ma dokladnie 202 bajty.

Te ponad 2kB wynikaja z wielkosci stworzonego archiwum w programie kompresujacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,mam Jukebox. \FSC\Navi\0\default\00040007.fsc waży dokładnie 202 bajty a plik metainfo2 1.76kb .Więcej plików nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie wielkosci plików maja byc.

Jak jest jukebox to 3g HIGH a jeżeli jeszcze do tego maly joystick na pokretle od MMI to juz na 200%.

Ciagasz "tylko" 32 GB danych 8R0060884BK 6.17.3 + firmware 0257 i wszystko bedzie grac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już mam na dysku tylko czaiłem się z aktualizacją :) Jeszcze tylko do kolegi podjechać i uruchomić zielone menu.Wszystko jest na niemieckich i ruskich forach.Naciskam car +setup i nic sie nie dzieje :/ Jak wejdę wgłąb menu to mam customer update i wybór ścieżki cd,sd1,sd2 ,wyszukuje zawartość i napisane jest ,że nie ma aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciskam car +setup i nic sie nie dzieje :/

Return (Back) + Setup i na dole po prawej Update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...