Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport


czester11

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze sie prezenci na tych alu...polerka wjechala?czy to jakis efekt dodany do zdjecia?

Zwiększony kontrast/nasycenie :wink:

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie prezenci na tych alu...polerka wjechala?czy to jakis efekt dodany do zdjecia?

Umyty jest tylko i dobry aparat. ;-) w telefonie.

9e526d3ebc9c048c366cc2c0f6741d60.jpg

Edytowane przez czester11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak dla mnie ten kolor robi mega robotę, uwielbiam takie unikatowe kolorki (widać po moim), A4 jak Twojej nie widziałem. Silnik jak mój, fajne wyposarzenie w serii. Ja bym pomyślał nad obniżeniem delikatnie niżej na sprezynach. Najważniejsze że idziesz swoją droga modow i Tobie sie podoba to co widzisz każdego dnia. [emoji106]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Obniżenie będzie ale nie do samego brzucha ;-)

Narazie jadę do roboty do de więc nie będę miał czasu dopiero w lipcu.

Ale tu się zastanawiam gwint czy sprężyny. Zawias mam i tak już fabrycznie niższy. I chcę tak 3-4 cm ale żeby po zapakowaniu kompletu nie zaczęło trzec.

Dlatego niewiem czy jrst sens kupować gwint.

Może ktoś doradzi. Na zimę mam 16 w standardowym rozmiarze 205/55 i tak zostanie więc coś mi będzie potrzebne żeby w zimę też dało radę.

Co do koloru to raczej na 99 % drugiej nie znajdziesz bo to kolor z palety audi a3. Już widziałem takich z 5. ;-)

Z nudów wyrezalem sobie halogeny soczewkowe w zderzaku przed lift. Najwięcej roboty miałem z wymysleniem mocowania w sposób umożliwiający regulacje. trzeba jeszcze dociec tu i tam kratkę żeby to wykończyć ale ogólnie jest ok.

Edytowane przez czester11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapodam bo już ciemno jak w d..

Chciałbym jeszcze podłączyć je w jakiś sposób pod oświetlenie wnętrza żeby działały jako doswietlanie drogi po otwarciu i zamknięciu z pilota.

039215d1a0e76a5c003216badc0e59e4.jpg8ea9c71add592db95229178df01fbf55.jpgaff1d1c5ed9e7acc2e30cb6e5e436f92.jpge46f9d420ba16e220c1de4676096d39d.jpg

Te elementy kratki muszę jeszcze odciąć pod kontem żeby to się zagrało w jednolitą całość.

I mały bonus przy pracy 7171a5d68b8e787cc611ed085cc2536b.jpg

Edytowane przez czester11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko kosmetyka kratki i pomalować poprzeczkę zderzaka i będzie ładnie.

Zastanawiałem się jak pomalować lub oklein szkło żeby żółte były.

No i plany sie zmienily ;p

Trafiła mi sie okazyjnie nowsza sztuka za bardzo dobra kase.

B5 oczywiscie zostanie w rodzinie bo szkoda sprzedawac bo za duzo kasy wlozone i sie nie oplaca - teraz mlodszy brat bedzie sie wozil a ja sie przesiadam na A4 B6 Avant 2003 rok 2,5 TDI 180 kucy kolorek krwista czerwien no i najwazniejsze QUATTRO :banan: :banan: :banan: :banan:

Auto na totalnym wypasie osobiscie wyluskalem z niemcowni nie bawem temat zaloze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...