Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] LCD w zagłówkach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Potrzebuje podpiac LCD w zaglowkach do prądu 12 V gdzie najlepiej pociagnac kabelki ??? do zapalniczki??? jest tez jakas kostka prądowa pod siedzeniem chyba od maty grzewczej???? potrzebuje tylko pradu /prosze o pomoc??

Opublikowano

Podpinajac sie pod jakikolwiek fabryczny obwod elektryczny pamietaj ze przekroj przewodu i wartosc bezpiecznika zostaly obliczone tak aby zabezpieczyc wlasciwy odbiornik w takim obwodzie. Dokladajac do niego dodatkowe obciazenie w najlepszym wypadku spalisz bezpiecznik. Mozesz dolozyc bezpiecznik o wiekszej wartosci ale nadal pozostaje przekroj przewodu ktory zostal obliczony (oczywiscie z jakas tolerancja) do przewodzenia okreslonej ilosci amperow. Jezeli dolozysz dodatkowe obciazenie przewod moze tego nie wytrzymac. Podpinajac dvd pod obwod zapalniczki bedziesz musial pamietac zeby nie podlaczac do niej dodatkowo urzadzen o zbyt duzym poborze pradu (np. czajnik , przetwornica napieciowa itp.) Inne urzadzenia takiej ka nawigacja , ladowarka tel. nie powinny przeciazyc obwodu.

Opublikowano
  • Autor

zauwazylem ze mam pod siedzeniami jeszcze kabelek idacy do swiatelka zapalajacego sie podczas otwierania dzwi .. tylko nie wiem jaki tam jest prad :kox:

Opublikowano

najlepiej miernikiem sprawdz jakie napiecie idzie w tym kabelku. jak 12V (chociaz w praktyce to ponad 13V) to mozesz pokombinowac

Opublikowano

Założę się o dobry trunek że przy sprawnym akumulatorze będzie w granicach 11,5 a 13,8 :). Nie musisz sprawdzać.

Opublikowano
  • Autor

przemyslalem sprawe... podczepilem sie do zapalniczki ---- wszystko chula bez problemow - dzieki za info panowie :>

Opublikowano

martinez80

OT: Sam je montujesz? Możesz jakieś zdjęcia umieścić? Trudne to w wykonaniu?

Zastanawiam się nad czmś takim u siebie. Mam dwójkę dzieci ... ;)

Opublikowano
  • Autor

martinez80

OT: Sam je montujesz? Możesz jakieś zdjęcia umieścić? Trudne to w wykonaniu?

Zastanawiam się nad czmś takim u siebie. Mam dwójkę dzieci ... ;)

Ja tez mam jedna mala ksiezniczke :> wlasnie bylem na wypadzie weekendowym podroz okolo 3 godziny zapuscilem malej Scooby-Doo, zonka posicla sobie cos tam na Divix-e i swiety spokoj podczas jazdy --zero wrzasku dogadywan itd. napewno wiecie o co chodzi - wg mnie cudowna rzecz - goraco polecam :good: dziekuje bogu ze cos takiego wymyslil..... ja kupilem gotowe zaglowki z wbudowanymi dvd- takze pozostal mi tylko sam montaz i podpiecie do produ

kupilem to od tego goscia: http://www.allegro.pl/item411002706_monitor_7_w_zaglowku_z_dvd_divx_tv_sd_usb_gry.html

Opublikowano

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

Opublikowano
  • Autor

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

dokladnie tak jak piszesz - kable sa w prestach mocujacyh zaglowek - podciagasz je pod samo siedzenie no i pozniej juz do samego pradu .... i gotowe

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

dokladnie tak jak piszesz - kable sa w prestach mocujacyh zaglowek - podciagasz je pod samo siedzenie no i pozniej juz do samego pradu .... i gotowe

A w jaki sposób przeciągnąłeś kable w samym oparciu fotela? Jak to zrobiłeś? Potrzebne jakieś specjalne narzędzia? Trzeba wyjmować fotel?

I jak kable przeciągnąłeś pod fotelem w podłodze?

Opublikowano

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

dokladnie tak jak piszesz - kable sa w prestach mocujacyh zaglowek - podciagasz je pod samo siedzenie no i pozniej juz do samego pradu .... i gotowe

A w jaki sposób przeciągnąłeś kable w samym oparciu fotela? Jak to zrobiłeś? Potrzebne jakieś specjalne narzędzia? Trzeba wyjmować fotel?

I jak kable przeciągnąłeś pod fotelem w podłodze?

przewód możesz pociągnąć z tyłu w fotelu, nie trzeba nawet nic rozpruwać ani nic tylko kawałek druta będzie ci potrzebny, a w podłodze to ciągniesz pod dywanikiem, wzdłuż drzwi lub tunelu środkowego

Opublikowano

Witam !

Jeżeli możliwe to załącz jakąś fotkę - temat interesujący.

Pozdrawiam.

P.S. Jakie koszty ? :notworthy:

Opublikowano

samo podciągnięcie przewodów i podłączenie to nie wielki koszt, a co do montażu sprzętu to zależy ile chcesz przeznaczyć.

Opublikowano
  • Autor

Witam !

Jeżeli możliwe to załącz jakąś fotkę - temat interesujący.

Pozdrawiam.

P.S. Jakie koszty ? :notworthy:

Ja dałem około 1600zł za dwa LCD - montaz gratis - sam zamontowalem bez jakis wiekszych problemow

Opublikowano

Ja dałem około 1600zł za dwa LCD - montaz gratis - sam zamontowalem bez jakis wiekszych problemow

Możesz opisać sposób montażu w zagłówkach? Zlecałeś to tapicerowi? Zdejmowałeś materiał z zagłówka?

Opublikowano

pokaz jakies foto

Opublikowano
  • Autor

Ja dałem około 1600zł za dwa LCD - montaz gratis - sam zamontowalem bez jakis wiekszych problemow

Możesz opisać sposób montażu w zagłówkach? Zlecałeś to tapicerowi? Zdejmowałeś materiał z zagłówka?

jak juz pisalem wczesniej kupilem gotowe LCD +odtwarzacz DVD razem z zaglowkiem - stare zaglowki wyciagasz i wkladasz jej miejsce nowe gotowe (chodza juz 6 miesiaczkow zero jakichkolwiek problemow)

Ps.

foto jutro

Opublikowano
  • Autor

Czekamy niecierpliwie na fotki :naughty:

Proszę:

img3488ao1.jpg

img3489fo2.jpg

img3490qv4.jpg

img3491eh1.jpg

img3492hv9.jpg

img3493ln6.jpg

img3495mt7.jpg

Podoba sie???? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.