Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] LCD w zagłówkach


Rekomendowane odpowiedzi

Podpinajac sie pod jakikolwiek fabryczny obwod elektryczny pamietaj ze przekroj przewodu i wartosc bezpiecznika zostaly obliczone tak aby zabezpieczyc wlasciwy odbiornik w takim obwodzie. Dokladajac do niego dodatkowe obciazenie w najlepszym wypadku spalisz bezpiecznik. Mozesz dolozyc bezpiecznik o wiekszej wartosci ale nadal pozostaje przekroj przewodu ktory zostal obliczony (oczywiscie z jakas tolerancja) do przewodzenia okreslonej ilosci amperow. Jezeli dolozysz dodatkowe obciazenie przewod moze tego nie wytrzymac. Podpinajac dvd pod obwod zapalniczki bedziesz musial pamietac zeby nie podlaczac do niej dodatkowo urzadzen o zbyt duzym poborze pradu (np. czajnik , przetwornica napieciowa itp.) Inne urzadzenia takiej ka nawigacja , ladowarka tel. nie powinny przeciazyc obwodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej miernikiem sprawdz jakie napiecie idzie w tym kabelku. jak 12V (chociaz w praktyce to ponad 13V) to mozesz pokombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinez80

OT: Sam je montujesz? Możesz jakieś zdjęcia umieścić? Trudne to w wykonaniu?

Zastanawiam się nad czmś takim u siebie. Mam dwójkę dzieci ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinez80

OT: Sam je montujesz? Możesz jakieś zdjęcia umieścić? Trudne to w wykonaniu?

Zastanawiam się nad czmś takim u siebie. Mam dwójkę dzieci ... ;)

Ja tez mam jedna mala ksiezniczke :> wlasnie bylem na wypadzie weekendowym podroz okolo 3 godziny zapuscilem malej Scooby-Doo, zonka posicla sobie cos tam na Divix-e i swiety spokoj podczas jazdy --zero wrzasku dogadywan itd. napewno wiecie o co chodzi - wg mnie cudowna rzecz - goraco polecam :good: dziekuje bogu ze cos takiego wymyslil..... ja kupilem gotowe zaglowki z wbudowanymi dvd- takze pozostal mi tylko sam montaz i podpiecie do produ

kupilem to od tego goscia: http://www.allegro.pl/item411002706_monitor_7_w_zaglowku_z_dvd_divx_tv_sd_usb_gry.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

dokladnie tak jak piszesz - kable sa w prestach mocujacyh zaglowek - podciagasz je pod samo siedzenie no i pozniej juz do samego pradu .... i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

dokladnie tak jak piszesz - kable sa w prestach mocujacyh zaglowek - podciagasz je pod samo siedzenie no i pozniej juz do samego pradu .... i gotowe

A w jaki sposób przeciągnąłeś kable w samym oparciu fotela? Jak to zrobiłeś? Potrzebne jakieś specjalne narzędzia? Trzeba wyjmować fotel?

I jak kable przeciągnąłeś pod fotelem w podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam jest wyprowadzony kabel zasilania? W środku któregoś z prętów mocujących zagłówek?

A poźniej jak kable? Wewnątrz fotela w dół do zasilania?

dokladnie tak jak piszesz - kable sa w prestach mocujacyh zaglowek - podciagasz je pod samo siedzenie no i pozniej juz do samego pradu .... i gotowe

A w jaki sposób przeciągnąłeś kable w samym oparciu fotela? Jak to zrobiłeś? Potrzebne jakieś specjalne narzędzia? Trzeba wyjmować fotel?

I jak kable przeciągnąłeś pod fotelem w podłodze?

przewód możesz pociągnąć z tyłu w fotelu, nie trzeba nawet nic rozpruwać ani nic tylko kawałek druta będzie ci potrzebny, a w podłodze to ciągniesz pod dywanikiem, wzdłuż drzwi lub tunelu środkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo podciągnięcie przewodów i podłączenie to nie wielki koszt, a co do montażu sprzętu to zależy ile chcesz przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem około 1600zł za dwa LCD - montaz gratis - sam zamontowalem bez jakis wiekszych problemow

Możesz opisać sposób montażu w zagłówkach? Zlecałeś to tapicerowi? Zdejmowałeś materiał z zagłówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem około 1600zł za dwa LCD - montaz gratis - sam zamontowalem bez jakis wiekszych problemow

Możesz opisać sposób montażu w zagłówkach? Zlecałeś to tapicerowi? Zdejmowałeś materiał z zagłówka?

jak juz pisalem wczesniej kupilem gotowe LCD +odtwarzacz DVD razem z zaglowkiem - stare zaglowki wyciagasz i wkladasz jej miejsce nowe gotowe (chodza juz 6 miesiaczkow zero jakichkolwiek problemow)

Ps.

foto jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...