Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaz fotela elektrycznego do przedlifta


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupilem dzis fotel kierowcy elektryczny i mam pytanie czy ktos przerabial ten temat do przedlifta? cos trzeba przerabiac w prowadnicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymontujesz swoj stary fotel to musisz wyciac mocowanie na srodku od fotela i wtedy montujesz elektryczny musisz wywiercic 2 otwory na mocowanie fotela z przodu, jest tam fabryczne miejsce na te otwory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

ja przerabiałem temat przed świętami, kupiłem cały komplet z s4 fotel kierowcy w pełni elektryczny, problemy jakie napotkasz to brak gwintowanych otworów do przykręcenia fotela i wycięcie środkowego mocowania z fotela manualnego, tak jak pisał kolega wyżej.

co do mocowań to proponuję ci przygotować 2 metalowe płytki dość grube by można było w nich zrobić gwintowane otwory, a później wg uznania albo nitujesz albo spawasz.

zdjęcie zapożyczone gdzieś z sieci i małe fotostory w linku

dsc05359_0.jpg

Audi A4 1.9TDI (AJM) (aktualizacja 21.06.2012) | Mobil-Tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

ja przerabiałem temat przed świętami, kupiłem cały komplet z s4 fotel kierowcy w pełni elektryczny, problemy jakie napotkasz to brak gwintowanych otworów do przykręcenia fotela i wycięcie środkowego mocowania z fotela manualnego, tak jak pisał kolega wyżej.

co do mocowań to proponuję ci przygotować 2 metalowe płytki dość grube by można było w nich zrobić gwintowane otwory, a później wg uznania albo nitujesz albo spawasz.

zdjęcie zapożyczone gdzieś z sieci i małe fotostory w linku

http://www.mobil-tech.pl/wp-content/gallery/skora1/dsc05359_0.jpg

Audi A4 1.9TDI (AJM) (aktualizacja 21.06.2012) | Mobil-Tech

wlasnie zauwazylem ze nie ma gwintu :D

a kolego jak prąd i skąd puściłeś do foteli?

jakas róznica plus minus w kablach bo jest czerwono niebieski i brązowy

a i czy podłączasz poduszki i grzanie ich?:) jak tak to jak i skąd kable puszczasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilanie z pod skrzynki bezpieczników, do regulacji fotela podpinasz w czerwoną kostkę tylko plus i minus, ja dorabiałem wiązkę, tzn zrobiłem ja z dwuch kabli z bezpiecznikiem na plusowym 25A.

co do podpięcia poduszek to nie miałem w oryginalnych fotelach, wiec ich nie podpinałem...

do grzania foteli zbieram graty, czyli szukam oryginalnej gotowej wiązki i regulacji grzania foteli.

Na szybko wystarczy ci + i -, puściłem od skrzynki bezpieczników pod kierownicą po progu i pod fotel tak jak masz na zdjęciu powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...