Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oxygen sensor +25


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

mało tego że marnować to zapychać katalizator, a uboga mieszanka do destrukcja dla Twojej dwudziestozaworowej głowicy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz analizowałem logi, nie sądzicie że skok ciśnienia po odjęciu nogi z gazu jest za duży? Na pb o 0,3 bara a na lpg 0,4 bara. Kiedyś jak mi tak skoczyło to ktoś założył że mam padnięty dv i miałem źle wpięty a teraz nie mówicie nic

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 22:40 ----------

Po dość długim czasie wpadła mi w końcu w ręce przepływka 0280218032 :kox: gość nawet 10 pln nie chciał opuścić ale mam ją. Na tych "deklach" zabezpieczających pisało audi TT ale to chyba nie możliwe żeby TT jeździło na przepływce ...032 chyba że ktoś tam wsadził nie tą przepływkę. Niedługo zaloguje i kukne na korekty czy to winna była przepływka czy gaz, narazie puki co auto idzie lepiej troche, przy zimnym rozruchu odpala ładnie, wcześniej auto dławiło się i prawie gasło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś jakąś stronkę na której da się ze 100% pewnością sprawdzić numery części bo na tej stronie kogoś chyba poniosło:

http://www.eter-mot.info/?288,przeplywomierz-powietrza-0280218032-br-bosch-0-280-218-032-br-vw-audi-06a-906-461-d

Ktoś tam twierdzi że przepływomierz zastosowano w APP, ARX, ARY, AUM, AUQ, AWT, AWU, AWV a o ANB żadnej wzmianki, mało tego jestem wręcz pewien że w AWT nie było tej przepływki bo ten silnik o ile się nie myle ma 06A 906 461 L, 0 280 218 064 wiem bo miałem okazję taki kupić. Na sklep.intercars.com.pl/ podawają że 0280218032 pasuje do ANB APU ARK nic o TT chodź nie wiem nic o silniku ARK, mało tego w TT były silniki:

Wersja 1.8 turbo:

180km / 225Nm

Wersja 1.8 turbo:

225km / 235Nm

Wesja Club sport (1.8 turbo):

240km / 320Nm

Wersja 3.2 quattro:

250km / 320Nm

I niby dlaczego mieliby tam wkładać przepływkę ze 150 konnego silnika? Prędzej coś ala AJL jeżeli miał dedykowany przepływomierz. Bądź co bądź pytam o stronkę z dedykowanymi numerami części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisach na aukcja głupoty piszą, do aut z wąskopasmowa sondą były z literką D potem na szerokopasmówce były z L, do tt 225 to juz zupełnie co innego, tu masz oryginał :Przepływomierz BOSCH AUDI A6 A4 TT 1.8 06A906461DX (3949064791) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...