Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Check Engine - 16795


Grzechoo131

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis po ostrzejszej jeździe zaświecił się check :facepalm: podpiałem vaga i wyrzuciło:

afnwp54augi5_t.jpg

Co go boli ?

A druga sprawa to jakie logi zrobić diagnostycznie żeby sprawdzić czy wszystko działa jak powinno?

2. P0411 16795
(Kody błędów)
     Nie działa przepływ w układzie obiegu powietrza wtórnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Ci nie powiem, ale jak zapale rano to wskakuje na 1200 obrotów, chwile pochodzi głośno, poźniej się przycisza i dopiero za chwilę schodzi na prawidłowe obroty ze ssania, wiec podejrzewam że coś działa zaraz po zapaleniu. Logi jutro wieczorem będą, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w b5 checka nie wyświetla z takiego błahego powodu :decayed:

SAI pewnie kaput. Jak pojedziesz na chipa to poproś o usunięcie tego badziewia jak i drugą sondę :wink: będzie spokój 4ever

Jak chcesz sprawdzić sai to można to zrobić vagiem w silniku/grupa 77 silnik musi być rozgrzany (temp cieczy 90*) test można wykonać jednorazowo po odpaleniu. Wykonujemy go przechodząc w ustawienia początkowe [04] i utrzymując obroty na ok 1800-2000obr/min.

Ale jak sieje błędami to już pewnie po nim. Sprawdź jeszcze czy węże do i od pompy sai są podłączone bo lubią spękać i się posypać ze starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ogarnąłem coś, niestety program nie pozwolił mi zrobic na wyższym kanale niż 25 bo nie był pełną wersją, jak dopadne full to zrobie reszte.

Grupy: 002,025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

w sumie to nawet nie wiem czy dobrze są zrobione, to mój pierwszy raz :naughty:

Marcin co do checka to narazie nie wyskoczył więc jest ok :D monitoruję sytuacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściąg vcds 1.2 lite jest za darmo, pełna wersja bez rejestracji i śmiga na win7. Wygląd i funkcjonalność jak vaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...