Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprezarka klimatyzacji 8d0260805M(X) taka i tylko taka czy dopuszczalne zamienniki


karolas123321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam sprezarki klimy do arg. Etka podaje ze jedna sprezarka jest do ADR,AFY,APU,AEB,AJL,ARK,APT,ARG,ANB,AVV,ATW i jest to dokładnie 8d0260805M lub 8d0260805MX. Niestety praktycznie nierealne jest znalezienie tej sprezarki u nas na rynku uzywanej. Za to jest masa z koncówkami D, J,K i bez zadnej litery koncowej. Moje pytanie brzmi: Czy moge zastosować inna sprezarkę czy musze szukać tej określonej? Bo jeśli pasuje ta z inna literą to sprawnie da sie ja kupić jeśli nie to jest cieżka sprawa. Niestety moja etka nie wyszujuje po nr czesci wiec nie moge nawet okreslić z jakich aut sa tamte z innym nr. Wiem, ze na pewno masa uzytkowników grzebała coś przy swojej klimie i wie coś na ten temat, dlatego zwracam sie o pomoc.

Miałem podobną sytuację z pompką do spryskiwaczy reflektorów, takiej jak miałem było jak na lekarstwo jednak w tamtym przypadku etka okreslałą nr innych pompek, tutaj niestety nie ma innych nr kompresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...