Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki Bang Olufsen


A47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazlem te i kupilem już 

8T0 035 223AK

2X 8T0 035 415B

2X 8T0 035 399B

2X 8T0 035 416

1X 8T0 035 397A

2X 8KO 035 411A

1X 8K9 035 382B

Juz ze wzmacniaczem mam kilka pytan czy latwo bedzie wymienic szczegolnie w tej desce pod szybą i gdzie ten wzmacniacz jest i czy musze ściągać ochrone kaponentu i jakiej grubości przewodu użyć do tych kolo lusterek dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie moge po prostu zmienić głośników i wzmacniacza który i tak jak na razie nie wiem gdzie jest, a wczoraj sprawdziłem pod kołem zapasowym i mam tej samej wielkości sub to może inne rzeczy też podejdą?? bo na MMI 3G mnie nie bedzie stać w tym roku i żona by już tego nie przeżyła chyba w ostateczności sprzedam dalej bo nie moge zwrócić. Czy mógłbyś mi wyjaśnić czemu dokładnie nie podejdzie ?? mam 10 głośników chyba bose i DSP Pozdrawiam i dziękuje . A wygląda to tak

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w praktyce ale na pewno rózni sie soft miedzy MMI 2G a MMI 3G .

Chodzi tu oczywiscie o wzmacniacz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ostatnia rzecz czy wzmacniacz BOSE jest w bagażniku nad nawigacją czy w innym miejscu ?? i czy jak już przyjdą graty to na początek można zmienić wzmacniacz i zobaczyć czy działa z tymi normalnymi głośnikami ?? a potem wszystkie głośniki zmienić?? Pozdrawiam sprawdzę w necie potem i napiszę do sprzedawcy ?? a to zdjęcie wzmacniacza i na innych na ebay pisze 3g a na tym DPS

wzmaczniacz.jpg

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

ja nie mam MMi3 G z HDD tylko MMi 2 z navi w bagażniku dvd a za całość na licytacji 362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca twierdzi że od S4 z 2009 avant i chyba był nie pocieszony wczoraj bo poprzedni taki sam zestaw sprzedał za 475 funtów na aukcji Pozdrawiamdam znać jak przyjdzie co i jak

O to Co znalazłem na początek system BOSE nie ma w A4 B8 informacja z tej strony

http://www.bose.co.uk/GB/en/automoti...odels/audi.jsp

Ale dzięki tej stronie

A4 | S4 | RS4 AVANT - Bang & Olufsen

wiemy że wzmacniacz jest 10 kanałowy około 505W z DSP do tego montowany jest tylko z navi ( ale nie pisze jaka ) :facepalm:

dodatkowe funkcjie:

-redukcja szumu i głośności dzieki mikrofonowiu góry,

-głośników 14 więc 4 mi brakuje ,

- i jest napisane że współpracuje z MMI a pare linijek niżej jest napisane że dzięki vido w ruchu można oglądać filmy i mieć 7.1 kino domowe,

I ostatnia rzeczą jaką znalazłem jest fakt że posiadam rzekomo MMI 3G ponieważ:

1. po 2009 auta z navi czy dysk czy DVD miały MMI 3G

2. jak sie ma po 2009 na konsoli przycisk AC to jest MMI 3 G a jak SETUP to MMI 2 G

jak na razie to wszystko.

może sie to komuś przyda i jeżeli ktoś kto na prawde jest w temacie mógłby to potwierdzić żeby nie było że bzdury wypisuje dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIM (video in motion) musisz sobie uruchomić/odblokować/zakodować. Po to jest ta blokada by kierowca patrzył przed siebie, a nie w ekran mmi podczas jazdy :wink: Mądrzejsi koledzy z forum na pewno pomogą ogarnąć temt. Jak masz dvd z navi w bagażniku to masz 2G. Ja miałem 3G low i płyta DVD/navi była pod zaślepką na konsoli centralnej gdzie były jeszcze 2 sloty do kart SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje :

nawigacja dvd w bagazniku i Ami w schowku i cd /mp3 6

Tak ma 2G :wink: najlepiej wklej tu foty

Czy przy klimatroniku ( wyzej) masz zmieniarke 6 CD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizień dobry ponownie głośniki i amp idą napisałem do takiego gościa z ASO tu gdzie mieszkam i odpowiedz jest długa czemu nie moge założyć otóż Pan ''wrclaguna'' ma racje wina oprogramowania ponieważ każde auto ma jakiś kod ,,PR'' i na podstawie PR można sprawdzić czy inne części bedą pasować z naszym autem wiec moje PR jest 9VD a PR wzmacniacza który kupiłem jest 9VK ponieważ jest dla aktywnych głośników B&G.(PR code of 9VK which is High end sound loudspeakers bang & olufsen which is not supported by your vehicle software)

Ale mówi też ,że nic nie mówi, że nie można tego zrobić poza ASO bo ASO nie ma poprostu takiej opcji. Na koniec dodam że powiedział że jest jakaś część która możę to zmienić z oprogramowaniem - nie wiem co miał na myśli ale się dowiem.

A ten wzmacniacz jest tylko dla aktywnych głośników (AMP. 8T0035223AD this AMP is for Active loudspeakers only) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc chyba będę chiał taką znaleść tu gdzie mieszkam bo przypuszczam że naodleglość się nie da. miedzy czasie znalazłem firme tu i maja odpisać czy moga założyć B&O z MMI 2 G bo twierdza że mogą za uwaga 1,920 funtów cały komplet z częściami. a co do ebay i MMI 3G zestawu wyskakują same z Polski zestawy za jedyne 1,399 Funtów czas pokaże co znajdę za wszelka pomoc i wskazówki dziękuje bedę chciał spotkać taką osobe co umie w/w rzeczy.

Ostatnia chyba rzecz jak przyjdzie wzmak to mogę po prostu zamienić ?? moj obecny to 8T0035233 AD wyprodukowane 06.03.2009 i zobaczyć co jest i jak czy poprostu nie bedzie widzieć i działać i czy coś mogę zepsuć?? a jakie jest to oprogramowanie jakiego rodzaju? jakoś się nazywa to które które trzeba wgrać dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam nad klimatronikiem też mi się wydaje że mam 2G ale wyczytałem,że to już może być 3G oto fotka z mojego auta

nie nastawiam się że bedzie dobrze zobaczymy

http://s12.postimg.org/4w0skkg3d/zdj_cie.jpg

Nie mam dobrej rozdzielczości na komórce, ale 3 G ma na dużym pokrętle taki jakby dodatkowy Joystick. Jezeli tego nie masz to nie masz 3G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie graty przyszly, wczoraj zajrzałem do swojego wamacniacza i mam długa wtyczke i wtyczke na zasilanie ten co przyszedł ma długa wtyczke i dodatkowa wtyczke na na 18 drucików i wtyczke na zasilanie mam 3 pytania

- Czy moge zmienić nowy za stary i zobaczyć co bedzie? czy grozi to jakimś uszkodzeniem ??

- czy moge zamienić wszystkie głośniki na B&O i niech działa na starym ?? czy nie spali to głośników lub wzmaka ?az coś wymyśle co ztym MMI 3G

- Czy moge wymienić wszytko i wtedy zobaczyć co bedzię? - ale wydaje mi sie że wtedy to nic nie bedzie .

Zaczynam działać w poniedziałek

Dziękuje i pozdrawiam

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 11:29 ----------

witam zamieniłem wzmak żeby tylko sprawdzić vcds czy to coś żyje, chyba żyje pokazało wszytkie 14 głośników żeby zrobić output test i nawet wiatrak sparwdziłem i działa i niektóre głośniki moje dawały dzwiek, ale radio nie działa pokrętło do właczenia też jednym słowem nic - jak zakładałem oto zdjęcie i pytanie czy teraz zanim zacznę cokolwiek to trzeba ochronę komponentu ??

bo tylko takie coś się wyświetla

image.jpg

a i czy jak już vcds sprawdził co to to znaczy że wzmaczniacz sam w sobie jest ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz błedy jakie sa :wink: oczywiscie instalacja jest do przerobienia

Diagnoza jest to i wzmak bedzie OK

w GATEWAY 19 kodowałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...