Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B7 AVANT 2007r. 1.9 TDI (BRB)


Beniek22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B7 AVANT zostałem w listopadzie 2011 r. Auto zostało kupione/sprowadzone z Belgii z przebiegiem 168 tyś. km.

Rok produkcji auta to 2007 rok, pierwsza rejestracja w lipcu 2007 . Samochód kupiony od I właściciela z Belgii . Po zakupie od razu kupione opony zimowe DAYTON DW510 . Auto w tej chwili jeździ na oleju MOTUL 5W30 LongLife wymieniany co 20 tyś. km. Filtry wymieniane cały czas na KNECHT . Rozrząd wymieniony przy 190 tyś. km. na pasek Continental oraz rolki i pompę wody RUVILLE . W tym sezonie kupione również opony letnie MICHELIN PRIMACY HP. Przez ponad 2 lata użytkowania jedyną poważniejszą awarią było pęknięcie sprężyny w tarczy dociskowej przy 218 tyś. km. Wymieniony oczywiście komplet (tarcza dociskowa, dwumasa) firmy SACHS (koszt z wymianą 2.300) . Myślę, że 218 tyś. km. na dwumase i docisk to dobry wynik. Częstym problemem są też przepalające się żarówki . Spalanie auta to 5.4 - 6.1 l/100km . Z auta jestem ZADOWOLONY ! Auto ma w obecnej chwili przejechane 233 tyś km. Mam problem z dodaniem zdjęcia :/ Felgi aluminiowe ze zdjęcia są z oponami letnimi, opony zimowe również są na felgach aluminiowych oryginalnych AUDI .

8e540ac609f52e80gen.jpg

e1e177115c2a77e0gen.jpg

0c879545070237a6gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo od razu lepiej:naughty: Dawaj jeszcze foty srodka i napisz liste wyposazenia, aaaa i gratuluje spalania ja jezdze wolno i mam 6.3l uwazalem za dobry wynik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, Kolego pokaż co masz w środku i opisz coś ;)

Autko będzie Ci służyło dłużej niż myślisz ;)

Powodzenia i czekamy na więcej informacji i fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kółko ale myśl być w większym rozmiarze.:wink: Bezawaryjności! I Powodzenia w modzeniu. Wrzuć jakieś fotki wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zastanawiałem się nad 17" ale po przeczytaniu opinii osób które jeździły na 16" i 17" zdecydowałem się na 16" . Może również dlatego że robię rocznie około 40 tyś. km. A różnica komfortu przy 16" a 17" jest podobno duża . Zdjęcia jak będę miał chwilę to wrzucę . Dzisiaj Auto było podpięte pod komputer w celu sprawdzenia błędów - Elektromechanik był w szoku że w Audi nie było zapisanego żadnego błędów. Twierdził że w Audi często się zdarza że zapisują się jakieś błędy centralnego zamka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te opinie czytałeś? Bo chyba nie tutaj. :wink::decayed: Różnica między 16 a 19 jest ale nie między 16 a 17.:guma::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj elektromechanik to kosmita :) te chinole bedziesz prostowal co pol roku, tylko ori minimalnie to 17 '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj elektromechanik to kosmita :) te chinole bedziesz prostowal co pol roku, tylko ori minimalnie to 17 '

Mam je już rok czasu i nie narzekam . nic się z nimi nie dzieje . Chyba że ktoś jeździ po wsiach na targ to może prostuje co pół roku . Felgi były zamawiane z ladnefelgi.pl ( koszt 1300 zł ) . Ja wole te felgi aluminiowe niż stalówki na zime bo stalówki w takim aucie wyglądają jak z d*py... ale to tylko moje zdanie . a tą różnice między 16 a 17 wyczytałem na tym forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...