Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja gazowa do 2.8 Q AMX


wysiolbn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chce założyć gaz do mojej audi - generalnie myslę nad zestawem STAG 300 isa2 , wtryski Barracuda lub Hany , reduktor albo AC01 do 250KM lub Gold . Ktoś coś może podpowiedzieć a może orinetuje się gdzie w Lublinie jest dobry gazownik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego mam załozony taki gaz jak ty chcesz załozyc tylko wtryski mam inne ale reduktor ac01 i powiem ci ze nie daje rade dobrze chodzi :) spalanie gazu 15 litrow w cyklu mieszanym a powoli nie jezdze gaz przełancza sie gdy osiagne temp.40 stopni a wiec polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę ja u siebie mam założony zestaw stag 300 isa 2 wtryski hana reduktor zavoli zeta s do 250 km rurka faro wszystko smiga dobrze auto sie zbiera a i spalanie nie jest wysokie do 15 litrow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw:

6x barracuda

1x KME Gold lub AC R01 czerwony

rurka miedz 8mm

sterownik daj tego Staga co piszesz.

Temp. przełączania tak jak kolega pisze ok 40C.

Będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zestaw ja mam wtryski hany ale barakudy sa podobno lepsze(szybsze) a smiga u mnie bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Gold zamarzał w zimę nie polecam, dopiero jak założyem 2x zawoli zeta-s było ok ale za tych czasów nie było jeszcze R01 a wydaje mi się ze ten czerwony może dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę prawie od 2 lat i nic sie nie dzieje nawet przy -23C

ale masz silnik o innym zapotrzebowaniu na LPG zdaje się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silników o dużym zapotrzebowaniu na LPG (AMX takim nie jest) trzeba 2 reduktory zakładać, bo nie ma niestety redka który dawałby rade termicznie przy v-max w mrozy, choć w naszym klimacie mało kto sprawdza v-max w zimie i nawet glupi gold da rade.

Ac r01 czarny zamarza przy 230kmh przy moocy 240ps w mroz -10C :) niezly wynik jak na redek do 150ps. Dwie sztuki już potrafia spoooro termicznie i cisnieniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój był zamontowany w trochę mało korzystnym miejscu bo na wysokości podłożnicy pod zbiorniczkiem od wspomagania i morze za zimno miał, mrozy -10 suchy asfalt prędkości około 120km/h auto 2.8 tipronic i Q, temperatura gazy mierzona przy wtryskach LPG spadała do 0 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw:

6x barracuda

1x KME Gold lub AC R01 czerwony

rurka miedz 8mm

sterownik daj tego Staga co piszesz.

Temp. przełączania tak jak kolega pisze ok 40C.

Będziesz zadowolony.

Założyłem wtryski Hana zielona , KME Gold , komputer LPG TECH , i jak narazie auto jeździ spalanie około 18 litrów myślę że jeszcze do korekty . Przełączanie mam ustawione na 30 C . Ogólnie jest w porządku auto jeździ płynnie i jest dynamiczne . Jedyna rzecz to mi błąd silnika wyrzuciło muszę sprawdzić co dokładnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...