Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po podgłoszeniu radia zawiesza sie czy to wina instalacji


Damian80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały kłopot moje radio po podgłoszeniu na 30% przestaje grac musze je ponownie właczyc i troche sciszyć wtedy gra ponownie w czym moze byc problem czytałem gdzieś ze wina to zbyt słaba masa może tak byc objawy pokazane sa na filmie pod linkiem.

Wiec prosze o jakoś rade jak to naprawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala końcówka mocy.Pomoże podłączenie głośników przez wzmacniacz . A kable nie za cienkie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wszystko jest orginalne nic nie robiłem z głosnikami i instalacja tez org głosniki nokia jeszcze jakis wzmacniacz w bagazniku jest tez org mały czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź instalacje między drzwiami a karoserią miałem podobny problem kable się zwierały i po pod głoszeniu działy się takie cuda. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zobacze mi znów znajomy mówił ze wina zbyt słabej masy lipa nie moge sobie radyjka posłuchac a jest nowe na wczesniejszym było to samo. ale jutro zobacze do kabli dam znac

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Anie wiesz moze jak sprawdzic czy wzmacniacz orginalny jest podłaczony czy tez nie bo mam taki z lewej strony bagaznika nie mam pojecia czy jest sprawny

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 20:23 ----------

I dzis zabrałem sie do sprawdzenia instalacji było dziwne co zobaczyłem nie było adaptera tylko ucieta kostka org i kupa skreconych kabelków do zwykłej kostki z tego połowa nie jest podłaczona nawet z jednego wyjcia były dwa głosniki podpiete teraz troche poprawiłem graja wszystkie i radio sie juz nie wyłacza ale dalej zostało kilka przewodów nie podłaczonych i nie wiem jak je podłaczyć naprawde teraz potrzebuje pomocy waszej. jest jakis schemat dostepny podłaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...