Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemy zwiazne z LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam sobie odpowiedziałeś... Reduktor Alaska... 

Opublikowano

A co z nim? Taki kiepski? Model to AT-09 do 150 km. Ma jakieś półtorej roku i tylko około 30 tyś km.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wpisz w Google ten model to zobaczysz że max obsługuje ok 120 km. Szczególnie poczytaj na forach o LPG.  Krótko mówiąc z powodu braku wydajności nie nadaje się do jakiegokolwiek Audi.

Opublikowano

Ok. To jaki polecasz do mojego ALT??? Najlepiej taki, żeby nie trzeba za dużo przerabiać.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Znajdź dobrego gazownika, ja nim nie jestem. Jest wiele dobrych reduktorów na rynku, kwestia też jest pozostałych zamontowanych komponentów.  U mnie komputerem jest KME Nevo, parownik to KME Silver , wtryskiwacze HANA zielone.

Po zamontowaniu takiego parownika śmiem twierdzić, że wtryskiwacze też pewnie jakieś RegFast czy inny Valtek. Dobry gazownik, nieoszczędzanie na komponentach i dobre strojenie w czasie jazdy to klucz do sukcesu. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 22.02.2017 o 17:37, rade napisał:

Znajdź dobrego gazownika, ja nim nie jestem. Jest wiele dobrych reduktorów na rynku, kwestia też jest pozostałych zamontowanych komponentów.  U mnie komputerem jest KME Nevo, parownik to KME Silver , wtryskiwacze HANA zielone.

Po zamontowaniu takiego parownika śmiem twierdzić, że wtryskiwacze też pewnie jakieś RegFast czy inny Valtek. Dobry gazownik, nieoszczędzanie na komponentach i dobre strojenie w czasie jazdy to klucz do sukcesu. 

dokładnie, najważniejszy dobry gazownik, on będzie wiedział co zrobić, trzeba poszukać po opiniach w necie jest tego trochę, polecam forum lpg

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Moja instalacje Stag 300 go fast mialem zakladana latem wszystko bylo ok. Nadeszla zima i wyszlo szydlo z worka... Przestala grzac nagrzewnica.. Pojechalem do innego gazownika przerobil instalacje pod wzgledem obiegu wody i nadal ten sam problem... Dzis wyczyscilem nagrzewnice okazalo sie ze ciecz w ogole nie dochodzi do nagrzewnicy na wolnych obrotach tylko po dodaniu gazu... (Wtedy deczko grzeje) jakies pomysly??

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. 

Posiadam audi a4 b6 alt oraz instalacje kme. 

W ciepłe dni jak auto stoi w słońcu i szybciej się przełączy na gaz to przy mocniejszym wciśnięciu pedału gazu jest chwilowe szarpniecie, natomiast po osiągnięciu 60< problem znika. Czy jest to spowodowane tym, że gazownik podniósł dawkę gazu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.