Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnienie szyb


morak18

Rekomendowane odpowiedzi

Też się do tego przymierzam i chyba podjadę do nich: Przyciemnianie szyb Wstępnie dowiadywałem się o cenę to 650zł całe auto (oprócz czołowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

w obu swoich audikach przyciemniałem szyby w wawrze przy obecnym rondzie turbinowym za wypożyczalnią oldtimerów (ostrobramska/marsa/płowecka). bardzo poleciłem warsztat jeśli jeszcze tam jest po przebudowie skrzyżowania. posiada kilkadziesiąt zdjęć wykonanych autek co świadczy o jego fachowości. tak czy inaczej podaje nr tel. 513-800-888. jeśli jest warsztat i telefon aktualny to potwierdź na forum.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o nich: Profesjonalne przyciemnianie szyb - przyciemnianieszyb.com.pl

Kiedyś dzwoniłem to mieli wygórowane ceny, nie wiem jak teraz jak rynek jest pełny podobnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% to ten warsztat.

ceny może mają wyższe niż inni ale z tego co wcześniej się orientowałem to mają dobre folie.

tak jak pisałem zrobiłem dwie audiczki u niego i do dnia dzisiejszego folie sprawują się na samochodach idealnie. (jeden 6 lat drugi 5 llat) żadnych zadarć, odstawania foli ani jednego pęcherzyka.

więc może warto rozpatrzeć kwestię 100zł więcej.

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

jeszcze jedno.

wielu kierowców, zwłaszcza młodszych z mojej okolicy jeździ do garwolina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum passata widziałem jakieś grupowe zapisy z niezłym rabatem:grin: może warto gdzieś popytać czy przy większej liczbie dali by upust, moze udało by się na forum zebrać kilka osób:banan: ja wstępnie byłbym zainteresowany ale 650zł trochę sporo:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba skuszę się gdzieś w mniejszej mieścinie, np. w Mławie Przyciemnianie Szyb Mława,Ciechanów - Jarosław Szymański. Pisałem do nich i mi odpisali 450zł za wszystkie oprócz czołowej a więc jest różnica, niedaleko mam rodziców tak więc przy okazji chyba zajade ( ale to w maju najwczesniej po przeglądzie abym nie miał problemów:grin: ). Tak więc podejrzewam że w innych miejsowościach ceny mogą być podobne, bo u nas niestety na wszystkim zdzierają jak mogą:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie też jakiej firmy folią robią.

@Autocolorshift u ciebie jaka cena i na jakiej folii robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie też jakiej firmy folią robią.

@Autocolorshift u ciebie jaka cena i na jakiej folii robisz ?

450 brutto

Folie Global lub Armolite

450 za komplet w Avancie, wszystkie oprócz czołowej? A bez FV jaka cena:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie też jakiej firmy folią robią.

@Autocolorshift u ciebie jaka cena i na jakiej folii robisz ?

450 brutto

Folie Global lub Armolite

450 za komplet w Avancie, wszystkie oprócz czołowej? A bez FV jaka cena:naughty:

Tylne drzwi, boczne oraz tylna szyba jesli chodzi o kombi

Z faktura czy bez taka sama cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szybki przyciemnione :) kolega polecil mi firme Viker no i napisalem do nich i cene krzykneli 500zl za sam tyl, ale powiem ze jestem bardzo zadowolony :) a to jest najwazniejsze :grin: samochodzik odrazu zmienil wyglad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć foto jak to wyszło i jakiej firmy folią masz zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z mazowieckiego chciałby ogarniać grupową ściemę szybek to ja się piszę na listę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ostrołęce w mazowieckim jest jeden mocno kumaty chlopaczek ktory robi scieme, robi naprawde tanio, sam u niego robilem i juz ponad rok jestem mega zadowolony, zreszta wiekszosc ludzi z okolicy u niego robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garwolin tez sobie dobrze radzi za caly samochod oprocz czolowej skasowali 450 lub 430 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...