Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnienie szyb


morak18

Rekomendowane odpowiedzi

Ladna Audi ale sciema za mocno. 20% to jest ok (tak mi sie wydaje)

Tak widac na zdjeciu, na zywo jest idealnie :)

Klient chcial taka folie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Przymierzam się do przyciemnienia szybek w moim Avancie. Nie mam pojęcia jak zrobić aby było to przyciemnienie ze "smakiem" - Czy macie jakieś swoje doświadczenie ? możecie coś doradzić choć wiem, że to kwestia indywidualna. Autko wygląda tak:

a4b7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak nie b7 :D ja przyciamnialem w warsztacie gdzie mieli 4 poziomy sciemy, 1- slabo ... 4-mocno, przednie szyby zrobilem 2 a caly tyl 3 i jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh pokazać poglądowe foto i już nie na temat - kołpaki wchodzą w skład setupu zimowego - letni już założony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przyciemnianie przednich szyb to o jakim stopniu mówimy? Robicie to tak żeby w razie kontroli było w porządku czy trochę bardziej?

Mam już przyciemnione tylne szyby, przednie chyba też odrobinę, i zastanawiam się ile kosztowało by piecowe przyciemnienie 2 przednich szyb żeby wszystkie były jednakowe i nie zabrali dowodu. Ktoś sie orientuje ile najtaniej mogło by kosztować takie przyciemnienie 2 zdemontowanych szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zwrócić kolego uwagę na to aby przednia szyba (czołowa) nie miała mniejszej przepustowości światła niż 75% a przednie boczne nie mniej jak 70%.

Ja na Twoim miejscu - gdybym musiał przyciemniłbym przednie szyby jak norma tego wymaga a tylne o jedną "barwę" niżej aby nie było takiej rozbieżności kolorystycznej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy stosujemy folie do przyciemnienia szyb nie ma mozlowisci zeby uzyskac 70% przepuszczalnosci swiatla

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

wrzuce po weekendzie fotke jak to u mnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Każda folia nie mieści się w normie.Ściema zależy od jasności lakieru i wnętrza.Jak jestem za lekką ściemą.W starej b5 miałem kolor nadwozia granatowy i wnętrze też ciemne.Obrobiłem do okoła 1 a tylną 2.Było ciemno z zewnątrz, ale bez przesady.Teraz też tak zrobię.Choć jak będę robił to sobie przyłożę do szyby i wtedy zadecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak dzwoniłem do zakładu i pytałem ile można przyciemnić przednie boczne to mi powiedział że chyba jak piszecie te 70% ale to już jest seryjnie zrobione tak więc przodu nie mozna juz wogóle okleić jeśli ma być zgodnie z przepisami, ale z drugiej strony przepisy są po to aby je łamać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawal ktos do swojej b7 nie czarna tylko ciemny szary kolor to jest chyba lustro weneckie potrzebuje foto jak to na aucie wyglada cos chce zblizonego do mojego odcieniu lakieru moze jakies propozycje z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy w exeo ma coś takiego, tył w odcieniu zieleni, fabrycznie. Nie ma smoły, a jak ktoś chce jaśniej przód, to wygląda prawie jak fabryka i mniej rzuca się w oczy od czarnego przyciemnienia.

902d843aebe3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki cosik hmm... no tak przód można by też troche zrobić ... ale nie wiem moze ciemniejsze trochę by się przydały z racji dziecka z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...