Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwny problem z elektryka


robson_jj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam mały problem.Niestety dzis w trakcie jazdy przy skręcie włączyła się kontrolka air bagu, myślałem że to wina tego że rano nie chciał zapalić z powodu słabego akumulatora?Odpiąłem aku na pół godz i po ponownym podłączeniu dalej świeci na domiar złego zaczęła palić się kontrolka "kontroli trakcji " i otwieranie z pilota nie działa, szlag wie o co chodzi??Czy ktoś miał podobny przypadek bądź wie o co biega? dz pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj wtyczki od airbaga pod siedzeniami przod, ja tak kiedys noga odpielem, docisnac i wykasowac blad vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airbag sprawdz bledy.Mozliwe ze pojawil sie blad dotyczacy braku zasilania sterownika AIRBAG (slaby akumulator) Kontrola trakcji zapalila sie bo po odlaczeniu akumulatora musisz ustawic czujnika kata skretu. Powinno zrobic sie to automatycznie jak troche pojezdzisz i poskrecasz kierownica. Centralny z pilota nie dziala bo sie kluczyki rozprogramowaly po odlaczeniu akumulatora , musisz zrobic przyuczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam faktycznie airbag świecił bo akumulator był słaby po wymianie i skasowaniu vagiem- ok, co do kontroli trakcji to zgasła po krótkiej jeździe a pilot przyuczony. Dzięki za pomoc pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat dotyczący kontrolki Air Bag, dziś samochód postał 8 godz. w mrozie -12. I kontrolka zapaliła się jak grzałem świece. Wcześniej tego problemu nie było, myślałem że jak podepnę vaga to pokaże błąd ale o dziwo błędu nie ma :kwasny: a kontrolka dalej się świeci. Nie wiem o co chodzi czy ma to związek z spadkiem napięcia na aku ze względu na niską temperaturę ?? kostki pod siedzeniami przód sprawdzone wszystko ok, dziwi mnie to że vag nie pokazuje błędu, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...