Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gumy usztywniające zawieszenie


Lukasz24815

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje Audi stoi z tyłu dość nisko, niżej i to o wiele niż przód. Z Tyłu mam amortyzatory TA Technix z regulacją na pierścieniach oraz sprężyny Apex i chcę żeby autko stało równo z przodem bo jak ostatnio przewoziłem 3 dorosłe osoby to tylne koła wnet o nadkola tarły. Myślałem o gumach usztywniających GUMY USZTYWNIAJĄCE ZAWIESZENIE NAJTANIEJ !!! (3839890928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i dlatego zwracam się do was z prośbą co o tym wszystkim sądzicie, prosiłbym o porady bo jak na razie nie stać mnie na wymianę amortyzatorów.

A tak to wygląda w tej chwili:

Da radę chociaż trochę go podnieść na tych amortyzatorach?

DSC_0175.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli amory masz sprawne nie musisz ich wymieniac, i tak za duzo to nie podniesie auta,

zmien sprezyny tylne na takie w lepszym stanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory są prawie że nówki. A jakbym same seryjne sprezyny zalozyl na te amory technixa? Czy calosc trzeba wymienic? Tak zeby przerwa od koła do nadkola była równa z przodu i z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te gumy to sobie daruj, jak juz to takie ktore sie wklada pod sprezyne ale trudno o takie do a4:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

piszesz ze masz regulacje jakas, tym nie da sie podnisc do gory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak regulacja jest ale watpie ze da sie wyzej podniesc bo jest na 6 ząbku od góry. Ogolnie te regulowane zawieszenia powinny miec mozliwosc seryjnej wysokości czy nie bardzo?

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Pany, a nie wiecie może ile jest ząbków do regulacji w tym amorku TA technix? U mnie ogolnie widze że 5 zebow jest pod pierscieniem czyli pierscien jest na 6, może byc ich wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...