Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zgasł odpalil zgasł problem z silnikiem


Klaudek1993

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za poparcie.. właśnie to sa naprawde groszowe sprawy a efekt może być na plus.. zwłaszcza jeśli przy temp + musisz dłużej pokręcic to bym temat ogarniał...... pozatym rzut oka na przewody paliwowe czy czasem bąbelki nie idą ;) a to wcale nie musi świadczyc o zapowietrzeniu a np na nieszczelnosci węzyków i zasysaniu O2 :wink: popros kogoś zeby pokręcił rozrusznikiem a ty lukaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie raczej nie psuje ,chyba ze przeieg w aucie krecony 3x to nic wieczne nie jest ,ale mialem kilka a4 b5 80 b4 tdi 1z ahu afn i przy ori przebiegach 250tys km caly czas byly sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz że zecior z np 95 roku może miec ori .. ? 250 tylko w polsce ;) wystraczy wejśc na niemieckie strony tam te roczniki maja po 350 średnio i wiecej ;) rodzynki mają poniżej 300 tyś mowa oczywiescie o wozach lat 95 do hmm 97 ;) moja ma na liczniku 219 :ko:kox: typ od którego kupiłem mówił ze 7 lat temu miała 89.. ;d xD haah a na osłonie paska rorządu widac xD 43#$@#!# xD a pali bez problemów nawet przy -16 co było ostanio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje tylko pewniaki z ks serwisowymi i sam po nie jezdze. wiec nie mozliwe zeby ktos licznik przestawil ,zreszta licznik licznikiem ale stan sie liczy i nigdy nie mialem wiekszych problemów. jedynie zawieszenie wymieniam i oleje filtry a tak to nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz nie przebieg a stan ;).. ja ze stanu swojej jest na + tylko to telepanie ;) o którym mowa w innym dziale :facepalm: a tak to pali po 3 dniowym postoju przy minus 20 ;) wiec samo to świadczy o dobrym stanie silnika a napewno wtrysków i spręzania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...