Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Rano ciężko uruchamia się silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem jest taki ,że rano muszę kręcić kilkanaście sekund zanim zapali, nowe świece ,nowy filtr paliwa,powietrza, wygląda tak jak by paliwa nie dostawał.Niekiedy gdy zapali dobrze to dziwnie silnik pyrka nie wchodzi na obroty ale to trwa kilka sekund potem jest wzorowo- acha te objawy o których piszę to wszystko na zimnym motorku.

Opublikowano

Wygląda mi to na cofające się paliwo. Jeśli zaczęło się po wymianie filtra paliwa to prawdopodobnie jest nieszczelnośc. Sprawdziłbym dokładnie zaciśnięcie opasek i przewody.

Opublikowano

podlaczylbym VAG

sprawdzil kat synchronizacji, kat i czas trwania wstrysku na biegu jalowym oraz bledy (byc moze masz uszkodzony czujnik Halla)

jezeli bedzie OK sprawdzilbym uszczelnienie pompowtryskiwaczy,

Opublikowano
  • Autor

Jak wiesz mam troche problem ze wskażnikiem temperatury a na różnych forach wyczytałem ,że to ciężkie palenie rano może mieć zwiazek z czujnikami - czy jest to możliwe? :mysli:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 18:32 _________________________________________________Jeden koleś napisał ,że jak rano poodpinał kostki z czujników temp. to zapalił zimny na dotyk :confused4:

Opublikowano

Jak wiesz mam troche problem ze wskażnikiem temperatury a na różnych forach wyczytałem ,że to ciężkie palenie rano może mieć zwiazek z czujnikami - czy jest to możliwe? :mysli:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 18:32 _________________________________________________Jeden koleś napisał ,że jak rano poodpinał kostki z czujników temp. to zapalił zimny na dotyk :confused4:

oczywiscie, dlatego szukanie usterek bez VAG-a, to dzialanie na oslep

Opublikowano
  • Autor

Czy w w serwisie AUDI chłopaki pomierza to wszystko dobrze bo chyba tam pojadę nie chcę jeżdzić od jednego do drugiego a każdy co innego gada.Jak coś się dowiem to dam znać. :hi:POZDRAWIAM

Opublikowano

Czy w w serwisie AUDI chłopaki pomierza to wszystko dobrze bo chyba tam pojadę nie chcę jeżdzić od jednego do drugiego a każdy co innego gada.Jak coś się dowiem to dam znać. :hi:POZDRAWIAM

Pewnie coś tam zrobią, ale skasują za to na pewno sporą kwotę.

Nie lepiej jakbyś podjechał na jakiegoś spota gdzie masz najbliżej lub poszukał kogoś z VAGiem o pomoc.

Zawsze też zamiast płacić w ASO możesz kupić sobie VAGa i sam zrobić wszystko.

Tutaj masz wątek o zakupie interfejsu:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html

Polecam ze swojej strony taki interfejs:

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=77

lub taki tańszy:

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246

Opublikowano

przed odpaleniem wlacz i wylacz pare razy zaplon sluchajac stylu czy dziala pompa paliwa jak po takiej operacji bedzie normalnie palil to wiesz co moze byc przyczyna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.