Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 słabo ciągnie pow. 3tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pacjent to A3 silnik to 1.8 bez turbo AGN. Kumpel ma problem na ciepłym silniku że powyżej 3 tys. łapie mu delikatnego muła i słabo się wkręca na obroty. Co może być przyczyną? Wstępnie wykluczone czujniki temp., przewody, świece, przepustnica, przepływomierz, filtr paliwa, filtr powietrza.

Jest prawdopodobieństwo że jest to wina rozrządu który pasuje już wymienić? Które bloki najlepiej logować żeby coś wiedzieć? :wink:

Opublikowano

A na jakiej podstawie wyeliminowałeś wszystkie rzeczy w/wymienione ?? wszystko jest nowe ?? Sprawdzić proponowałbym pompę paliwa, może być słabo wydajna na wyższych obrotach, a jeśli wszystkie te rzeczy są ok to zostaje sprawdzić ciśnienie na zimnym silniku wykręcając świece i po kolei sprawdzać, oraz na ciepłym, kiedyś polówkę miałem to tak było na zimnym ok, a jak się rozgrzała to muł okazało się że jest spadek ciśnienia z 11 barów na niecałe 7 na czwartym cylindrze cóż głowica w górę i do remontu (coś mi się wydaje że i tak tu będzie) Rozrząd nie ma nic do tego zwłaszcza że dzieje ci się to na ciepłym silniku, a że wymienić trzeba to bym nie zwlekał bo koszta zaraz Ci się okażą że będą wyższe jak pasek pęknie.

Opublikowano

Sprawdźcie katalizator...

Opublikowano

logi dynamiczne logi 2 6 7 13 25 zrób to Ci powiem co jest przyczyną.

Opublikowano
  • Autor
A na jakiej podstawie wyeliminowałeś wszystkie rzeczy w/wymienione ?? wszystko jest nowe ?? Sprawdzić proponowałbym pompę paliwa, może być słabo wydajna na wyższych obrotach, a jeśli wszystkie te rzeczy są ok to zostaje sprawdzić ciśnienie na zimnym silniku wykręcając świece i po kolei sprawdzać, oraz na ciepłym, kiedyś polówkę miałem to tak było na zimnym ok, a jak się rozgrzała to muł okazało się że jest spadek ciśnienia z 11 barów na niecałe 7 na czwartym cylindrze cóż głowica w górę i do remontu (coś mi się wydaje że i tak tu będzie) Rozrząd nie ma nic do tego zwłaszcza że dzieje ci się to na ciepłym silniku, a że wymienić trzeba to bym nie zwlekał bo koszta zaraz Ci się okażą że będą wyższe jak pasek pęknie.

Wszystko co wyeliminowane było zrobione od czasu kiedy się zaczął problem. rozrząd może mieć na rzeczy bo tam jest zmienna faza.

logi dynamiczne logi 2 6 7 13 25 zrób to Ci powiem co jest przyczyną.

Wrzuciłem do wątku z logami: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-314770/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.