Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Jestem tu nowym i chciałem pokazać wam moje autko ;) Mam je od niedawna i jeszcze nie miałem kiedy zająć się jakimiś modami :kwasny:.

A wiec auto jest z 2004 roku jestem drugim właścicielem w Polsce, audi jest zaopatrzone w silnik 1.9 TDI o mocy 130 km :wink:, audi przejechało według licznika 193 tys.

Od razu po zakupie wymieniłem rozrząd, olej i wszystkie filtry. Autko oczywiście w orginale ;p Lecz przydało by się coś zmienić ;p Mam nadzieje ze mi coś doradzicie ;)

A tu pare fotek ;)

CAM00041.jpg

CAM00042.jpg

CAM00044.jpg

CAM00055.jpg

Foto oczywiście robione po zakupie w połowie Grudnia temu nie widać śniegu ;p

Pozdrawiam

Opublikowano

Na początek bezawaryjności życzę:) co do modów to zawsze jest co zrobić ta w garażu to też Twoja?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie to akurat nie moje ;p Szwagra rodziców

Opublikowano

Opisz jaki wyposażenie i wrzuć fotki środka.:wink: Na brak pomysłów co zmienić to nie będziesz narzekał jak się trochę rozejrzysz na forum. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wyposażenie:

-klima dwustrefowa

-orginalne radio na płyty

-orginalna tuba w bagażniku

-elektryczne szyby

-elektryczne lusterka

i to chyba wszystko a co do głośników nie były wymieniane są od nowości ale mi sie bardzo podoba jak graja :decayed:.

A tu kilka fotek wnętrza:

DSCF7341.jpg

DSCF7343.jpg

DSCF7346.jpg

DSCF7344.jpg

Co do Planów na przyszłość:

-zmiana dywaników na wiosnę z gumowych na welurowe

-podświetlenie rejestracji LED :cheesy:

-zmiana postojówek

-jeśli przyszłość pozwoli i wszystko wypali inna fela :decayed:

i na pewno coś jeszcze przyjdzie mi do głowy :wink:

Opublikowano

Piękny kolor :wink:

Opublikowano
Wyposażenie:

i to chyba wszystko a co do głośników nie były wymieniane są od nowości ale mi sie bardzo podoba jak graja :decayed:.

tez tak wmawialem sobie az BOSE nie posluchalem :decayed:

powodzonka w modach

Opublikowano
  • Autor
Wyposażenie:

i to chyba wszystko a co do głośników nie były wymieniane są od nowości ale mi sie bardzo podoba jak graja :decayed:.

tez tak wmawialem sobie az BOSE nie posluchalem :decayed:

powodzonka w modach

A co BOSE az tak wymiatają :decayed:? Bo nie miałem okazji usłyszeć :kwasny:

Opublikowano

graja o wiele lepiej niz zwykly system :wink:

Opublikowano

Ładna zadbana,pikny kolor, bezawaryjności życze.

Opublikowano

Fajny avant :thumbup1:, bezawaryjności

na początek zamiast BOSE można zamontować tube w koło z Q5 (ja tak mam) też gra dobrze

Opublikowano
  • Autor
:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.