Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opel Vectra C z19dth


clinque

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Po a4b5 szukałem allroada, po obejrzeniu kilku sztuk darowałem sobie, do 20k w okolicy nie było niczego sensownego...Pomyślałem o passacie 4motion, ale pojawiła się VC, z którą gość miał dość problemów z DPFem i oddał za pół darmo. Pojechałem i kupiłem opla :facepalm: Pierwsze co zrobiłem to się go pozbyłem, EGRa zresztą też i dorzuciłem trochę koksu na ~180km/400nm. Taczka jedzie teraz jak 180konna TTtka :decayed: Gdy już kontrolki pogasły, zrobiło się przyjemnie. Vectra całkiem dobrze wyposażona, AFL, PDC przód i tył, reszta raczej standard 4 szyby w prądzie, klima 2 strefy, nieszczęsne NCDC2013. Na zimowej stali d*py nie urywa, na lato w planach 18-19cali które jakoś wypełni nadkole. Do zrobienia na dzień dzisiejszy kilka drobiazgów jak widać na foto przycierka na parkingu, podkleić czujniki parkowania bo wpadły do środka, wymienić gumy stabi z tyłu bo stukają i sprzedać, żeby spowrotem kupić audi :wink:

MARKA: Opel

MODEL: Vectra

SILNIK: 1.9 CDTI ( z19dth )

MOC: 180km/400nm

NADWOZIE: kombi

ROK PRODUKCJI: 2004

Kilka fotek:

h9vx.jpg

o7ct.jpg

93to.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środku wygląda identycznie jak VC mojego ojca, fajne to było auto... ja miałem też, ale uboższego sedana jeszcze 2.2dti i byłem bardzo zadowolony :good: powodzenia z autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...