Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wykończenie wnętrza w "drewnie"


Sander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialem sie dowiedziec, czy taki rodzaj "drewna" wystepowal we wnetrzu a4 na rynku niemieckim?

Znaczy sie czy poprostu byly 2 rodzaje do zamowienia?

Foto:

df2648dd9815e521.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz "drewno" , bo to naprawdę drewno

Pozdr.

To akurat wygląda mi na "drewno", a nie na drewno :wink4: Mam w swojej niuni drewno, ale wygląda zupełnie inaczej niż to "drewno" :kox:

P.S. mam nadzieję, że to zdjęcie zostało zrobione przed tym jak kupiłeś to auto, bo pokrowce są okrutne :doh1: (ale to oczywiście tyko moje, subiektywne zdanie :laghing2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 już chyba nie ma drewna, ale jak miałem c4 A6, to tam bylo drewno, odklejałem i sprawdzałem... więc w B5 pewnie też jest drewno :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak był taki rodzaj "drewna" a czy na rynku niemieckim czy jakimś innym to nie ma znaczenia chyba.

I panowie nie rozpoczynajcie znowu konfliktu o to czy w Audi jest prawdziwe drewno czy to tworzywo... Było wiele razy na ten temat. Jeśli ktoś nadal nie wie, niech spojrzy na to i zarysuje jakimś ostrym narzędziem wtedy będzie miał 100% pewność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 już chyba nie ma drewna, ale jak miałem c4 A6, to tam bylo drewno, odklejałem i sprawdzałem... więc w B5 pewnie też jest drewno :rolleyes:

Jest, nawet osobiscie udalo mi sie odlupac kawalek z tego elementu, kolo lewarka biegow ;( :embarrassed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...