Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parametry do Staga 200


niezapominajka222

Rekomendowane odpowiedzi

Nie istnieje w praktyce coś takiego . Teoretycznie tak ,ale zawsze będzie jakiś problem nawet jak wrzuci się taka sama mapę i będzie auto zakładał ten sam gazownik na tych samych komponentach .Podjedź do ludzi od LPG niech ci to wyregulują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do ludzi od LPG niech ci to wyregulują

... albo na spota trójmiejskiego, to pomożemy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam złe doświadczenia co do 'gazowników'.... Dlatego kupiłam własny interfejs :decayed:

Żądają niesłychanie dużo pieniędzy, a poprawy żadnej....

Mam problem, bo auto jak chodzi na gazie na jałowym, to się trzęsie... Gdy przełączę na benzynę - wszystko gra..... Może jednak ktoś posiada i podzieliłby się ze mną swoimi ustawieniami...?? Może macie zapisany plik z ustawieniami z oprogramowania...?

z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!

Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo auto jak chodzi na gazie na jałowym, to się trzęsie... Gdy przełączę na benzynę - wszystko gra.....

Taki objaw nie wynika raczej ze złych nastaw elektroniki tylko z nieprawidłowej pracy listwy wtryskowej (ewentualnie układu zapłonowego). Na początek zajżyj w zakładkę "Mapa" i zwróć uwagę czy krzywa benzyny (niebieska) i krzywa gazu (zielona) pokrywają się ze sobą. Oczywiście jak zawsze warto by też podłączyć vag'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...