Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie moge otworzyc auta z kluczyka i pilota-postep na nowej pompce to samo


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mecze się z tym otwieranie auta z 3 miechy i nic nie znalazlem normalnie zamknac auto moge i z pilota i z kluczyka a otworzyc juz sie nie da nawet odlaczylem sterownik pilota bo myslalem ze to on blokuje ale nic sie nie zmienilo pompka sprawna, luty nie poprzepalane. naprowadzi mnie ktos na dobry trop?? Jak narazie to mam wyciagniety bezpiecznik bo jak zamkne auto to bagaznika nie otworze(kluczyk we wkladke nie wchodzi) ale to nie jest problemem. zamek bagaznika był sprawdzany . układ szczelny podczas zamykania pompka pracyje 3 s czyli prawidlowo. HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas otwierania również pracuje pompka.

Szczelność przewodów powietrznych sprawdzałeś,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz ze układ szczelny . Podczas otwierania nie pracuje, Jak chcem otworzyc pilotem to centralka pilota cyknie . a jak z kluczyka to tylko tez cos w zamku cyknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj uwaznie układ jest SZCZELNY. jak by bylo inaczej to podczas zamykania pompka nie pracowala by 3 sekundy tylko znacznie dluzej nawet do 25s. a u mnie pobuczy z 3 s i sie uspokaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wina jest w pompce centralnego

Coś z układem elektronicznym bo silnik działa podczas zamykania.

Musisz szukać drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mikrowyłacznik? moze to byc jego wina?

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

najlepsze jest to ze luty sa ok niepowypalane

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

w tamtym roku w kwietniu mialem problem z samo otwierajacym sie autem ale po 2 miesiacach mu przeszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mikrowyłacznik? moze to byc jego wina?

Z pilota pisał że też nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tez prawda wcale o nim zapomniałem. No coż trzeba sie rozgladac za nowa pompka

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 14:00 ----------

dzis zabralem sie za naprawe tego cholernego centralnego zamka zamontowalem sprawna pompke i dalej otworzyc nie moge jak probuje otworzyc z kluczyka to centralka sama sobie domyka, co ja otworze drzwi kierowcy to ona zamknie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź wszystkie wkłady w zamkach może któryś został w pozycji zamykania i stąd te cyrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzane wkładki sa ok to sie dzieje na drzwiach kierowcy i pasazera te domykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w klapie bagażnika też działa otwieranie / zamykanie centralnego ja bym rozłączył, sprawdził instalację od tylnej klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klapie bagaznika tak wkladka jest zabita syfem ze nawet klucza nie moge wsadzic ale wiazke od niej obejrzale, i wydaje sie byc oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj zamontowano mi lpg i po przyjechaniu dodomu okazalo sie ze nie dziala centralny z kluczyka.samym kluczykiem zamykam i otwieram (baterie wymienione) i nie wiem gdzie moze lezyc problem odlaczalem aku i nic tez nie dalo. prosze o pomoc zgory wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tez prawda wcale o nim zapomniałem. No coż trzeba sie rozgladac za nowa pompka

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 14:00 ----------

dzis zabralem sie za naprawe tego cholernego centralnego zamka zamontowalem sprawna pompke i dalej otworzyc nie moge jak probuje otworzyc z kluczyka to centralka sama sobie domyka, co ja otworze drzwi kierowcy to ona zamknie itd.

W takim przypadku są dwie opcje. Masz zwarcie sygnału otwierania z zamykaniem, ale rzadko występuje to gwałtownie, przeważnie najpierw zaczyna szaleć, ale za którymś razem da się otworzyć, czy wcześniej było ok??

Druga opcja to rozkodował się sam układ centralnego lub alarmu, nie pamiętam czy w twoim da się podłączyć VAG-iem do centralnego?? Coś mi się kojarzy że od 97 roku, ale mogę się mylić. Fajnie by było jak VAG u Ciebie dało się podłączyć to nie trzeba by było jeździć po elektrykach bo usterka wygląda na błahą, ale z namierzeniem jej będzie problem.

W Twoim roczniku rzadko występowały alarmy ori audi, więc masz pewnie dokładany. podejrzewam uszkodzenie alarmu tego dokładanego. Czy wiesz gdzie masz centralkę alarmu?? Oczywiście nie pisz publicznie na forum jej lokalizacji ale spróbuj ją namierzyć i odłączyć. Po odłączeniu spróbuj zamknąć kluczykiem z drzwi kierowcy, jak sie zamknie i otworzy masz przyczynę.

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

witam

dzisiaj zamontowano mi lpg i po przyjechaniu dodomu okazalo sie ze nie dziala centralny z kluczyka.samym kluczykiem zamykam i otwieram (baterie wymienione) i nie wiem gdzie moze lezyc problem odlaczalem aku i nic tez nie dalo. prosze o pomoc zgory wielkie dzieki

Przy zakładaniu prawdopodobnie odłączyli akumulator, nieraz zdarza się że centralny się rozkodowywuje. Zaraz Ci podeślę jak sprawdzić i przywrócić do życia pilot.

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Tu jest tutorial kolegi ładnie wszystko wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastosowalem metode z jednym kluczem w stacyjce a drugim w zamku i przyciskaniu przycisku otwrcia i zamkniecia na pilocie i pomoglo

ale mily dzieki za powyzsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik pilota mam taki sam jak tu : http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/votex-key-less-entry-module-centralny-zamek-montowany-fabrycznie-programowanie-306839/. i to bez różnicy czy go odłacze, nie da rady auta otworzyc. do tej pory auto samo mi sie otwierało ale jakos po 2 miesiacach mu przeszło i ponad poł roku bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie to wymyśliłeś.

Moim zdaniem nie odbija któryś z przekaźników siemensa w centralce. Jeden powinien być od załącz drugi o wyłącz i ten na załącz trzyma cały czas. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sobie wymysliłem???? ale nawet jak odłacze te gowno siemensa to tez nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się alarmu kupionego w sklepie i zamontowanego przez kogoś, a nie sądziłem, że ori wstawiłeś i jestem zaskoczony pozytywnie poprostu.

Tak czy inaczej, moim zdaniem podawany jest cały czas sygnał na zamknij. Czy pompka sama z siebie może taki sygnał wysyłać?? Nie sądzę ale możliwe. Okablowanie bym wykluczył bo przetarcie się przewodu akurat tak żeby akurat taki sygnał podawał jest też wątpliwe.

Jak odłączysz centralkę to wcale nie działa centralny z kluczyka czy działa ale jest ten sam efekt czyli po otworzeniu się zamyka??

Możliwe że sygnał wysyłany jest z któregoś z zamków, bo one tez są aktywnym członem zamykającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...