Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie auta tylko skarbonki :whistling:

Opublikowano

Kurde, jak ja bym chciał takiego golasa by się cieszyć z każdego nowego moda ;)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
to nie auta tylko skarbonki :whistling:

Mnie moje tyle nie kosztowało :wink::whistling:

Opublikowano
to nie auta tylko skarbonki :whistling:

Mnie moje tyle nie kosztowało :wink::whistling:

jeszcze :naughty:

Opublikowano

... a wyobraź sobie podjeżdżasz pod szałas, wysiadasz i mówisz cześć Endriu a Andrzej zanim powie cześć to : ooo widzę, że ci ledy fajnie świecą a potem dopiero cześć :grin::grin:

Opublikowano

bo u Was to leda się zmieni i już radocha....my przy rezaniu b5'tek musimy bardziej się wykazać by coś fajnie wyszło .....nie idziemy na łatwiznę :naughty:

Opublikowano
bo u Was to leda się zmieni i już radocha....my przy rezaniu b5'tek musimy bardziej się wykazać by coś fajnie wyszło .....nie idziemy na łatwiznę :naughty:

Ta łatwizna, przy Andrzeju dopiero musisz się wykazać żeby się spodobało - np: fajne to mosz ale z 3cm niżej by się przydało :grin:

Opublikowano
  • Autor

człowiek se pyko na grubie a Ci jak zwykle się szlajają po szaszłykach. żebyś chociaż na kopalnia przywiózł jakąś kolację :wink:

Opublikowano

A tu jak zwykle temat : szałas i żarcie:grin::grin::grin::decayed:

Opublikowano
A tu jak zwykle temat : szałas i żarcie:grin::grin::grin::decayed:

Powiedz... o niczym innym nie myślą :wink:

Opublikowano
  • Autor
A tu jak zwykle temat : szałas i żarcie:grin::grin::grin::decayed:

Powiedz... o niczym innym nie myślą :wink:

chłopaki ile idzie pisać o tych waszych haszplach :wink:

Opublikowano
A tu jak zwykle temat : szałas i żarcie:grin::grin::grin::decayed:

Powiedz... o niczym innym nie myślą :wink:

chłopaki ile idzie pisać o tych waszych haszplach :wink:

Dokładnie......by to wzięli sprzedali..... kupili jedzenia i rozdali biednym dzieciom ...na pewno byłoby to rozsądniejsze od tego co robią teraz z tymi autami :grin:

Opublikowano
A tu jak zwykle temat : szałas i żarcie:grin::grin::grin::decayed:

Powiedz... o niczym innym nie myślą :wink:

chłopaki ile idzie pisać o tych waszych haszplach :wink:

Dokładnie......by to wzięli sprzedali..... kupili jedzenia i rozdali biednym dzieciom ...na pewno byłoby to rozsądniejsze od tego co robią teraz z tymi autami :grin:

:polew: szydercy :wink: dobrze, że mojego tu nie ma :wink:

Opublikowano
  • Autor
http://www.fotem.pl/data/2a14643a7c197ff0c76fae7a54b.jpg Uploaded with fotem.pl

:naughty::naughty: Spotkanie FanTSI77 i srb38vx a Ty zaiwaniaj na grubie :facepalm::facepalm::grin::grin::grin::grin::wink::wink::wink:

synki to jest forum motoryzacyjne a nie kulinarne

jak chcecie o jedzeniu to se wykupcie godzinke antenową na TTV i zróbcie program "Maleszewski & Wolny gotują"

Maleszewski & Wolny to brzmi prawie tak samo dobrze jak Paprocki i ten drugi a oni tam jakąś kariere zrobili więc wszystko przed wami :grin:

Opublikowano
:naughty:....nie na darmo widzę z Tobą w Szałasie przesiaduje :decayed:

ostatnio się strasznie miga i nie ma z kim do szałasu wyskoczyć. Artur musimy się nr.tel wymienić to może z Tobą pójdzie pojechać coś zjeść i pogadać

Kto kogo kusi i gada o żarciu :facepalm::facepalm::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szwagier modzisz co :decayed:

Opublikowano
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

Opublikowano
Szwagier modzisz co :decayed:

Jadymy do szałasu? :decayed:

......heqerugu.jpg....

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło .....

egy6uva7.jpg

Opublikowano

Taki złom mnie podpuścił :facepalm: heble powoli dochodzą do siebie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.