Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój kolor, BEST! BEZawaryjnej! :banan:

Opublikowano
  • Autor

i takie sobotnie mycie autka i kilka zdjęć

10288780_901570146526229_8975274442305054015_n.jpg

10401915_901569663192944_1477067622335064581_n.jpg

10459143_901569989859578_7781834848680223897_n.jpg

10480193_901569756526268_5318420978124000520_n.jpg

no i już od kilku dni wpadł kolejny modzik ..... dwururka z A5

10365981_901570513192859_356185718495091078_n.jpg

10462765_901570286526215_1732178941782684731_n.jpg

10462593_901571389859438_9027925667541139316_n.jpg

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Mój kolor, BEST! BEZawaryjnej! :banan:

Dzięki :wink:

Opublikowano

Trochę pomodził i tablice zasłonił :decayed: co za osioł :facepalm::grin: nie ma co ukrywać auto zmieniło się na duży ++ :good::good::good:

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 20:32 ----------

:hi:Musze to napisać :grin:

Dziś przypadkiem podjechałem na lotnisko w Gotartowicach patrze i oczom nie wierze :polew: a tam nasz kolego main z jakimś burkiem :facepalm: tylko nie wiem czy main szkolił psa :eusathink:czy pies szkolił maina :grin:

-a teraz dowód :decayed: ta czarna para to main i jakiś zdechlok(( piesek) :decayed: skurczybyk psa w audiku wozi :facepalm::facepalm::facepalm:

1_1.jpg

A tu pan z tą ręką ku górze to main woła swojego pipula do nogi :wink: Ale piesek go olał i main musiał za***rdalać po niego :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

2_1.jpg

mainku tego się po tobie nie spodziewałem :facepalm::grin:

Opublikowano

A mój kot ma na to wszystko wyjeb...ne:polew:

20130630_180247.jpg

Opublikowano
  • Autor
Trochę pomodził i tablice zasłonił :decayed: co za osioł :facepalm::grin: nie ma co ukrywać auto zmieniło się na duży ++ :good::good::good:

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 20:32 ----------

:hi:Musze to napisać :grin:

Dziś przypadkiem podjechałem na lotnisko w Gotartowicach patrze i oczom nie wierze :polew: a tam nasz kolego main z jakimś burkiem :facepalm: tylko nie wiem czy main szkolił psa :eusathink:czy pies szkolił maina :grin:

-a teraz dowód :decayed: ta czarna para to main i jakiś zdechlok(( piesek) :decayed: skurczybyk psa w audiku wozi :facepalm::facepalm::facepalm:

http://s15.postimg.org/u1v6fi6tz/1_1.jpg

A tu pan z tą ręką ku górze to main woła swojego pipula do nogi :wink: Ale piesek go olał i main musiał za***rdalać po niego :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

http://s30.postimg.org/g8xu089ql/2_1.jpg

mainku tego się po tobie nie spodziewałem :facepalm::grin:

tak jasne już ja znam te Twoje przypadki :grin: jakby policja w naszym pięknym kraju była tak dobra w śledzeniu jak Ty to słynny już "Boguś" jest dawno złapany :wink::decayed::decayed::decayed::decayed:

mój pupil to suczka Bona i hmmmm dobrze to stwierdziłeś niby ona ma być szkolona ale czasem to ja się dowiaduje czegoś ciekawego i jak psa szkolić. no i fakt jeździ na przednim fotelu dobrze opakowanym mega dużym ręcznikiem. na szczęście podoba się jej jazda i grzecznie leży całą drogę.

Opublikowano
Trochę pomodził i tablice zasłonił :decayed: co za osioł :facepalm::grin: nie ma co ukrywać auto zmieniło się na duży ++ :good::good::good:

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 20:32 ----------

:hi:Musze to napisać :grin:

Dziś przypadkiem podjechałem na lotnisko w Gotartowicach patrze i oczom nie wierze :polew: a tam nasz kolego main z jakimś burkiem :facepalm: tylko nie wiem czy main szkolił psa :eusathink:czy pies szkolił maina :grin:

-a teraz dowód :decayed: ta czarna para to main i jakiś zdechlok(( piesek) :decayed: skurczybyk psa w audiku wozi :facepalm::facepalm::facepalm:

http://s15.postimg.org/u1v6fi6tz/1_1.jpg

A tu pan z tą ręką ku górze to main woła swojego pipula do nogi :wink: Ale piesek go olał i main musiał za***rdalać po niego :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

http://s30.postimg.org/g8xu089ql/2_1.jpg

mainku tego się po tobie nie spodziewałem :facepalm::grin:

Ty się śmiej, ale jak młoda powiedziała że do szkoły nie pójdzie jak tatuś nie zawiezie to kto pierwszy lacze zakładał :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Trochę pomodził i tablice zasłonił :decayed: co za osioł :facepalm::grin: nie ma co ukrywać auto zmieniło się na duży ++ :good::good::good:

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 20:32 ----------

:hi:Musze to napisać :grin:

Dziś przypadkiem podjechałem na lotnisko w Gotartowicach patrze i oczom nie wierze :polew: a tam nasz kolego main z jakimś burkiem :facepalm: tylko nie wiem czy main szkolił psa :eusathink:czy pies szkolił maina :grin:

-a teraz dowód :decayed: ta czarna para to main i jakiś zdechlok(( piesek) :decayed: skurczybyk psa w audiku wozi :facepalm::facepalm::facepalm:

http://s15.postimg.org/u1v6fi6tz/1_1.jpg

A tu pan z tą ręką ku górze to main woła swojego pipula do nogi :wink: Ale piesek go olał i main musiał za***rdalać po niego :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

http://s30.postimg.org/g8xu089ql/2_1.jpg

mainku tego się po tobie nie spodziewałem :facepalm::grin:

Ty się śmiej, ale jak młoda powiedziała że do szkoły nie pójdzie jak tatuś nie zawiezie to kto pierwszy lacze zakładał :facepalm:

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: i wszystko w tym temacie :wink:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

a dziś wpadły takie małe schowki pod siedzenia

10269475_903093339707243_6374309070994724036_n.jpg

10390509_903093433040567_2233069589340360791_n.jpg

10462965_903093536373890_6217764747590307100_n.jpg

jak leżą zamontowane pokarzę jak skompletuje cały pakiet schowek :wink:

---------- Post dopisany 22-06-2014 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 23:39 ----------

żeby nie było że się nic nie dzieje :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

10458860_906195142730396_803885291076979764_n.jpg

na szczęście tylko tyle bo dał mi ten niższy pułap. no i było hamowanie bo zaniepokoiła mnie taksówka na awaryjnych :kwasny: gdyby nie to byłoby znacznie więcej. krótkie pouczenie, rozmowa i informacja gdzie krąży nieoznakowana insignia by nie zapłacić drugi raz :wink:

ale co było zabawne obszedł auto poświecił po kołach i podchodząc z policjantem do radiowozu jeden do drugiego mówi " S4 " :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: a pod maską 120KM i klekot :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Nie ma to jak znawcy tematu w mundurach:grin::facepalm:

Opublikowano

:grin:

wysłane z one v

Opublikowano
  • Autor

moja i Bumiera A4reczka. prawie identyczne auta różniące się dosłownie dwoma szczegółami (kolor szwu na siedzeniach i ciemnymi szybami) poza tym identyczne :wink:

10352937_909899392359971_8924756273874349028_n.jpg

10393814_909900399026537_7427502004254887866_n.jpg

10422236_909900485693195_7434444703308295905_n.jpg

10457922_909900452359865_785568027503668017_n.jpg

10288705_909900545693189_6002196400372178860_n.jpg

10364182_909900575693186_9213938629808450100_n.jpg

Opublikowano

Kłamiesz Pinokio :grin: lampy inne, ringów brak, felga mniejsza, brak znaczka w grilu i jeszcze pare szczegułów :wink:

Opublikowano
  • Autor
Kłamiesz Pinokio :grin: lampy inne, ringów brak, felga mniejsza, brak znaczka w grilu i jeszcze pare szczegułów :wink:

mnie chodziło o moją zanim wpadłem w szał modzenia :wink: a swoja droga to dobre ..... ile znajdziesz różnic :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

a na tłumiczki to juz nikt uwagi nie zwraca, ramek klubowych brak...pięknie się prezentują!

Opublikowano

chociaż dziewica :banan::banan::banan:

Opublikowano
chociaż dziewica :banan::banan::banan:

Kiedy zaczynasz rozdziewiczac i temat zakładasz?

Opublikowano
chociaż dziewica :banan::banan::banan:

Kiedy zaczynasz rozdziewiczac i temat zakładasz?

tzn chodziło mi że nie była tynkowana ani malowana - nawet zderzaki:banan: co do modów to już pare wpadło a pare leży i czeka aż zgromadzę więcej czasu:wink:

Opublikowano

Main Kiedy robisz program Bo te twoje 120 KM :grin: to trochę się słabo przemieszcza a jest opcja załapania sie na grupowy także sie nie zastanawiaj tylko wpisuj sie na liste :decayed:http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupowy-chiptuning-aligator-dynosoft-332662/#post4316176 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Main Kiedy robisz program Bo te twoje 120 KM :grin: to trochę się słabo przemieszcza a jest opcja załapania sie na grupowy także sie nie zastanawiaj tylko wpisuj sie na liste :decayed:http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupowy-chiptuning-aligator-dynosoft-332662/#post4316176 :decayed:

niestety temat chipa musi poczekać do przyszłego roku. muszę miec trochę grosza w zapasie na ewentualne problemy ze sprzęgłem a po drugie kusi trochę mocniejsze dłubnięcie. jak wyszło u Ciebie?

Opublikowano

Nie zastanawiaj się tylko się zapisuj i zobaczysz jak auto ożyje :) 120 a 180 zrobi różnicę to 50% mocy więcej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.