Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kundel srebrny by mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to je folia na tych lampach?

Opublikowano
  • Autor
to je folia na tych lampach?
albo szpraj, albo PD do lamp
Opublikowano

No rogal widze że słabo oagrniety jestem. Nie wiedziałem że downgrade samochodu zrobiłes. Kupic sedana z obcięta d*pą no prosze Cie :polew: Jedyne co słuszne w tym autku to co sam dorobisz no i silnik :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No rogal widze że słabo oagrniety jestem. Nie wiedziałem że downgrade samochodu zrobiłes. Kupic sedana z obcięta d*pą no prosze Cie :polew: Jedyne co słuszne w tym autku to co sam dorobisz no i silnik :decayed:
tam nie ma co dorabiac wsio jest od skor poprzez webasto na szyberku konczac :decayed:
Opublikowano

Panie, jak konsola? :D Kończ Pan to, dawaj foty i lądujesz na fejsie na naszej grupie a3 squad :kox::banan:

Opublikowano
  • Autor
Panie, jak konsola? :D Kończ Pan to, dawaj foty i lądujesz na fejsie na naszej grupie a3 squad :kox::banan:
przedluza się :kwasny:

---------- Post dopisany 05-05-2014 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 18:04 ----------

co sie orzezbilem dzis :decayed:

ale dziala

znaczy spasowane mslalem ze nie podolam

spasy_zps65388985.jpg

Opublikowano

A co to za śmieszne przyciski? :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
A co to za śmieszne przyciski? :grin:
niezle fikoły nie? :grin: nie wiem chyba z allegro takie zastepniki na powycierane, widzialem sa na allegro szabloniki ale bardziej ogarniete. U mnie wpadna z a4 przyciski bo jeszcze 2 klimatroniki sie walaja, wogole to jest szczep fornt z a3 (akurat taki mialem pod grzany zad) a reszta a4 bo a4 zabanglal mi od reki. Jeszcze wyleca przyciski podgrzewanego zadu z gory i wpadnie kubek z leona.ogolnie konsola pocieta i poklejona na nowo, kliamtronik tez ciachany :decayed:

---------- Post dopisany 27-05-2014 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 21:10 ----------

1_zps401e9755.jpg

Opublikowano

brakuje ci piątego zagłówka :decayed:

Opublikowano
brakuje ci piątego zagłówka :decayed:

niektore tak maja... ja tez 5 nie mam :grin:

Opublikowano

wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym

Opublikowano
  • Autor
wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek?
Opublikowano
wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek?

ja mam dwuosobowe, a pięc zagłówków:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek?

ja mam dwuosobowe, a pięc zagłówków:grin:

:grin:

Na byczych jajach w 4 osoby pojedziesz :kox:

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 21:55 ----------

Dzieje się tu co?

Opublikowano
  • Autor
wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek?

ja mam dwuosobowe, a pięc zagłówków:grin:

:grin:

Na byczych jajach w 4 osoby pojedziesz :kox:

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 21:55 ----------

Dzieje się tu co?

raz nie mam czasu raz pieniedzy :grin:
Opublikowano
wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek?

ja mam dwuosobowe, a pięc zagłówków:grin:

:grin:

Na byczych jajach w 4 osoby pojedziesz :kox:

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 21:55 ----------

Dzieje się tu co?

raz nie mam czasu raz pieniedzy :grin:

A już myslałem że Cie w lecie śnieg zasypał:kox:

Opublikowano
  • Autor
wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek?

ja mam dwuosobowe, a pięc zagłówków:grin:

:grin:

Na byczych jajach w 4 osoby pojedziesz :kox:

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 21:55 ----------

Dzieje się tu co?

raz nie mam czasu raz pieniedzy :grin:

A już myslałem że Cie w lecie śnieg zasypał:kox:

Spoko spoko własnie wleciala maska od S3 :kox: jeszcze kilka spraw dopne i auto nabierze kolorku:decayed:
Opublikowano

Ile takie oklejenie furaka?

Opublikowano
  • Autor
Ile takie oklejenie furaka?
mnie by kosztowalo jakies 1400pln+ wontrobe :grin: ale nie wiem czy nie wpadnie PD

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

wiem, też nie mam piątego :grin: nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek?

ja mam dwuosobowe, a pięc zagłówków:grin:

:grin:

Na byczych jajach w 4 osoby pojedziesz :kox:

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 21:55 ----------

Dzieje się tu co?

raz nie mam czasu raz pieniedzy :grin:

A już myslałem że Cie w lecie śnieg zasypał:kox:

Spoko spoko własnie wleciala maska od S3 :kox: jeszcze kilka spraw dopne i auto nabierze kolorku:decayed:
taka bida ze maske musialem spylic bezmachy_zpsd11f254b.jpg

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2014 at 22:37 ----------

front_zpsf7c72beb.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Prawie jak moja mala suczi... tylko lusterka mam czorne :decayed:

Dajesz wujek nowe foty :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.