Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temperatura paliwa!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie odnosnie temperatury paliwa, dzisiaj po podlaczeniu vaga rzucila mi sie w oczy wysoka temperatura paliwa na kanale 007. Pokazywalo mi 117 stopni, no i wlasnie chcialem zapytac czy to normalne. Dodam ze zrobilem trase 20km no i zadnych bledow czujnika paliwa tez nie mialem nie wiem o co chodzi, czy taka temp. to normalka czy cos jest nie tak.

Opublikowano

okej silnikowy także nagrzewa się do takiej temperatury w końcu paliwo przez głowice płynie...

Opublikowano
  • Autor

Czyli co mam sie niczym nie przejmowac.

Opublikowano

no jasne ze nie... im cieplejsze paliwo tym lepszy jest jego samozapłon...

Opublikowano

Prawidłowe sprawdzenie czujnika temperatury paliwa sprowadza się do sprawdzenia za pomocą VAG na samochodzie który stoi nie uruchomiony przez co najmniej 8 godzin temperatury cieczy chłodzącej (dwie temp), temp. powietrza w przepływce, temp. czujnika zew. i temp. paliwa.

Powinny się one z dokładnością +/- 5C zgadzać.

To jest test który wykluczy Ci błąd czujnika temp. paliwa.

rybakox

Nie podajesz warunków testu, czy to było na zimnym, po jeździe itp

Opublikowano
  • Autor
Prawidłowe sprawdzenie czujnika temperatury paliwa sprowadza się do sprawdzenia za pomocą VAG na samochodzie który stoi nie uruchomiony przez co najmniej 8 godzin temperatury cieczy chłodzącej (dwie temp), temp. powietrza w przepływce, temp. czujnika zew. i temp. paliwa.

Powinny się one z dokładnością +/- 5C zgadzać.

To jest test który wykluczy Ci błąd czujnika temp. paliwa.

rybakox

Nie podajesz warunków testu, czy to było na zimnym, po jeździe itp

Pisalem ze zrobilem 20km i od razu jak podjechalem pod dom podlaczylem. A dzisiaj sprawdze tak jak pisales po calej nocy stania na zimnym.

Opublikowano
Prawidłowe sprawdzenie czujnika temperatury paliwa sprowadza się do sprawdzenia za pomocą VAG na samochodzie który stoi nie uruchomiony przez co najmniej 8 godzin temperatury cieczy chłodzącej (dwie temp), temp. powietrza w przepływce, temp. czujnika zew. i temp. paliwa.

Powinny się one z dokładnością +/- 5C zgadzać.

To jest test który wykluczy Ci błąd czujnika temp. paliwa.

rybakox

Nie podajesz warunków testu, czy to było na zimnym, po jeździe itp

Pisalem ze zrobilem 20km i od razu jak podjechalem pod dom podlaczylem. A dzisiaj sprawdze tak jak pisales po calej nocy stania na zimnym.

ile bylo paliwa w baku??
Opublikowano
  • Autor

1/3 baku paliwa jest.

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

1/3 baku paliwa jest.

witam poownie wlasnie bylem przy samochodzie i sprawdzilem te temperatury, wrzucam linka.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
1/3 baku paliwa jest.

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

1/3 baku paliwa jest.

witam poownie wlasnie bylem przy samochodzie i sprawdzilem te temperatury, wrzucam linka.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

czyli czujnik pokazuje głupoty

Opublikowano
  • Autor

Ok, a powiedz mi jeszcze ten czujnik to to jest ten za filtrem paliwa czy to jakis inny.

Opublikowano

jakiś czas temu trawiłem problem z czujnikiem paliwa w Passacie B5 1.9 AVF kupiłem nawet czujnik ale problem tkwił w naderwanym przewodzie, temp. na nagrzanym dochodziła do około 70 C oczywiście wszystko w okresie zimowym

Opublikowano

44.1°C Fuel Temperature (G81)

przy całej reszcie

[TABLE=class: siatka, width: 1196]

5.4°C Intake Air Temperature (G72)

1.8°C Coolant Temperature (G62)

=

błąd G81

czujnik do wymiany, ewentualnie coś z instalacją

poniżej masz linka ale jak w Panu googlu wpiszesz masz więcej znalezisk

Audi Portal: Sensors Diagnostic . Audi A4 8E (2001-2008). G81

[/TABLE]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.