Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi


matibronx

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, witam was wszystkich w moim nowym temacie. Zacznę od przedstawienia mojej ex Audi a mianowicie była to 200 konna b5-tka w quattro, byłem z niej bardzo zadowolony lecz potrzebowałem zmian ;P

923348cc2acf.jpg

Udało się nabyć drogą kupna A4 B6 Avant, tym razem chciałem spróbować smaku diesla. Jak na razie jestem zadowolony z auta, z biegiem czasu będę rozwijać temat i swoje spostrzeżenia na temat mojego traktorka :) Krótki okres czasu mam tą Audiczkę więc moja wiedza na jej temat jeszcze nie jest pełna co za tym idzie proszę o wyrozumiałość.

Produkcja: 2002 model: 2003

Serce: 1.9 tdi AVF 131km

Skrzynia: manual - 6 biegów

Zawias: 1BV

Heble: Seria

Wewnątrz: Pakiet światło, czarny sufit, talerz 3-ramienny, bose, pół-skóry, itp.

Z Zewnątrz: zderzak przód s-line, listwy drzwiowe s4, lotka s-line

Planowane Mody:

xenon

zderzak tył s4 lub s-line + podwójny wydech

oczywiście dobre koło

możliwe, że jakiś program bo trudno się przyzwyczaić do dużo słabszego auta

czas pokaże co uda się zrobić.

Naprawa, Konserwacja:

rozrząd, filtry, oleje : wkrótce

kilka zdjęć poglądowych wykonanych kalkulatorem:

77e4eddaeb03.jpg

c8a19ca8c7e0.jpg

a7950fd7b3d0.jpg

9d6224bc3040.jpg

401919b63e57.jpg

da0195ec9559.jpg

0d54f6437e91.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program obowiązkowo, ,momentalnie pojawia się banan na japce:banan:

kolego a wiesz może gdzie można dobrze zawirusować dieselka?? :)

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

fajne autko, fanie wypozażony :wink: wymien emblemat z tylu bo kiepsko to wyglada, przod czarny-tyl chrom.

Własnie zastanawiam się w jaki kolerek pójść, mowa o emblematach i felgach :) czy zostać przy czarnym i prysnać tył i felgi a może iść w innym kierunku i za-eksperymentować z pastelami?

Ze względu na przypływ wiosny zimą zaczynają się plany co do kapci na lato i moje pytanko czy 18-stka z rs6 była by dobra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matibronx, ja swojego AVF wirusowałem w Kingsoft Ostrowiec Świętkorzyski, wyszło 174 KM i 377NM, ale Ty masz pół świata do nas:wink:, we Wocławiu działa parę dobrych firm tuningowych np Jetronik albo Ecuproject

a odnośnie xenonów to kolega na forum przerabia lampy zwykłe na xenonowe

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przerabianie-lamp-b6-bixenon-soczewki-ledy-roznosci-lamp-polerowanie-halogenow-300822/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matibronx, ja swojego AVF wirusowałem w Kingsoft Ostrowiec Świętkorzyski, wyszło 174 KM i 377NM, ale Ty masz pół świata do nas:wink:, we Wocławiu działa parę dobrych firm tuningowych np Jetronik albo Ecuproject

a odnośnie xenonów to kolega na forum przerabia lampy zwykłe na xenonowe

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przerabianie-lamp-b6-bixenon-soczewki-ledy-roznosci-lamp-polerowanie-halogenow-300822/

wielkie dzięki, na pewno skorzystam tylko jeszcze nie wiem kiedy;) a jak zachowuje się Twój AVF po programie? chodzi o serwis, usterki, spalanie itp.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam ze 18 z rs6 jest dobra. tez niedawno zakupiłem podobne. :wink: a co do emblematow to tyl mam czarny mat (do założenia) a przod bede malowal plastidipem tez w czarny macie i te ramki chromowane wokol grili tez. widze ze u Ciebie przod masz juz caly czarny wiec... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam ze 18 z rs6 jest dobra. tez niedawno zakupiłem podobne. :wink: a co do emblematow to tyl mam czarny mat (do założenia) a przod bede malowal plastidipem tez w czarny macie i te ramki chromowane wokol grili tez. widze ze u Ciebie przod masz juz caly czarny wiec... :wink:

tak, przód calutki w czarnym już jest wiec tylko trzeba kupić plastidip i tył machnąć :) w tygodniu może uda mi się przymierzyć 18-steczki wiec wtedy się zdecyduje, czy je brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matibronx; Z usterkami nie mam żadnego problemu, jedynie po programie może sprzęgło zacząć się ślizgać jeśli jest już wyświchtane, natomiast spalanie jest takie samo jak przed programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matibronx; Z usterkami nie mam żadnego problemu, jedynie po programie może sprzęgło zacząć się ślizgać jeśli jest już wyświchtane, natomiast spalanie jest takie samo jak przed programem

A więc nic mi nie zostało tylko podjechać na wgranie virusika. Po jeździe 200-konnym samochodem trudno się przesiąść na coś słabszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam ze 18 z rs6 jest dobra. tez niedawno zakupiłem podobne. :wink: a co do emblematow to tyl mam czarny mat (do założenia) a przod bede malowal plastidipem tez w czarny macie i te ramki chromowane wokol grili tez. widze ze u Ciebie przod masz juz caly czarny wiec... :wink:

tak, przód calutki w czarnym już jest wiec tylko trzeba kupić plastidip i tył machnąć :) w tygodniu może uda mi się przymierzyć 18-steczki wiec wtedy się zdecyduje, czy je brać :)

tylko czy spowrotem znowu przykleisz emblemat. :whistling: ostatnio za puszke plastidipa zaplaciłem tyle, co za oryginalny emblemat w czarnym macie. jak Ci sie farba nie przyda juz na nic innego wiec nie ma takiej potrzeby kupowac... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam ze 18 z rs6 jest dobra. tez niedawno zakupiłem podobne. :wink: a co do emblematow to tyl mam czarny mat (do założenia) a przod bede malowal plastidipem tez w czarny macie i te ramki chromowane wokol grili tez. widze ze u Ciebie przod masz juz caly czarny wiec... :wink:

tak, przód calutki w czarnym już jest wiec tylko trzeba kupić plastidip i tył machnąć :) w tygodniu może uda mi się przymierzyć 18-steczki wiec wtedy się zdecyduje, czy je brać :)

tylko czy spowrotem znowu przykleisz emblemat. :whistling: ostatnio za puszke plastidipa zaplaciłem tyle, co za oryginalny emblemat w czarnym macie. jak Ci sie farba nie przyda juz na nic innego wiec nie ma takiej potrzeby kupowac... :wink:

Właśnie chciałem plastidipem pomalować emblemat na aucie ;) dokładnie tak jak na załączonym linku :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek dla przypomnienia :

b57c3d9ccc8a.jpg

d9ae263f5a01.jpg

e44ee694a525.jpg

4b1e76db1427.jpg

81f13b3da9fc.jpg

559a705acef0.jpg

010efeac79ab.jpg

jak oceniacie koło, które mam zamiar założyć 17-stka s-line, polerka zajęła mi cale 3dni ;D

fdb3b037f605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko ale listw drzwiowych to ty nie masz sline....tylko s4 :whistling:

wiem wiem zapomniałem zmienić opis :P

mam zamiar listwy polakierować w kolor co o tym powiecie? dobry pomysł bo sam nie wiem już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...