Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

auto nie schodzi z obrotow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podczas jazdy wrzucajac na luz auto trzyma obroty dopiero po wcisnieciu sprzegla obroty spadaja auto zachowuje sie tak jakby trzymal tempomat co to moze byc za awaria

Opublikowano

A błędy jakieś są?

Opublikowano
  • Autor

nie mam gdzie sprawdzic autem przebywam w belgi niema innych problemow z nim chodzi jak ta lala tyle ze zaczelo mi wisiec na obrotach i co ciekawe to to sprzeglo przyciskam i auto od razu elegancko schodzi z obrotow

Opublikowano

A masz tempomat?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak mam tempomat

---------- Post dopisany 04-03-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 09:11 ----------

autko nie wykazuje zadnych bledow co to moze byc

Opublikowano
podczas jazdy wrzucajac na luz auto trzyma obroty dopiero po wcisnieciu sprzegla obroty spadaja auto zachowuje sie tak jakby trzymal tempomat co to moze byc za awaria

Nie kumam, jak wrzucasz na luz bez sprzęgła?? Znaczy co jak drugi raz wciskasz sprzęgło to wtedy spadają??

Opublikowano

Trzeba sprawdzic w VAGu jak zachowuje sie tempomat.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak wrzucam na luz ze sprzeglem auto trzyma obroty i dopiero ponowne nacisniecie sprzegla powoduje ich spadek oczywiscie sytulacja nie wystepuje non stop tylko od czasu do czasu

Opublikowano

U mnie uszkodzony był czujnik sprzęgła i miałem podobne objawy, po wymianie czujnika wszystko wróciło do normy

Opublikowano

To czy jest uszkodzony czujnik możesz sprawdzić VAG-iem. Nie pamiętam w której grupie, ale szukaj na forum montaż tempomatu i tam kolega napisał gdzie pojawia się 1 podczas wciskania sprzęgła. Jak nie znajdzie to napisz to postaram się odszukać.

Opublikowano
  • Autor

wlasnie sprawdzilem VAG-iem i wszystko jest ok zastanawiam sie moze ten czujnik poprostu wariuje raz dziala raz nie, raczej zdecyduje sie na jego wymiane, choc jeszcze sprobuje go poprostu odlaczyc i sprawdze efekt

Opublikowano

W zasadzie puki nie aktywujesz tempomatu to czujnik na sprzęgle nie powinien mieć znaczenia. Ale następnym razem zamiast wciskać po raz drugi sprzęgło bardzo delikatnie naciśnij hamulec i zobacz czy auto schodzi z obrotów.

Ja może warto się też zainteresowac czujnikiem na pedale przyspieszenia.

Rozumiem że temat lejącą turbinę (olejem) pomijamy - w sumie to wówczas silnik powinien się rozbiegać...?

Opublikowano
  • Autor

wiesz co egr delikatnie mi sie poci ale niema jakiegos ubytku oleju itp a kilometrow troszke robie powiecmy ze od momentu kiedy auto zaszalalo po raz pierwszy ok 4 tys ostatnio w trasie ok 1000 i wszystko jest ok auto ma przyspieszenie.Co do hamulca to probowalem i nie ma zadnej reakci naciskajac na gaz obroty tylko rosna prawidlowa reakcja jest tylko po nacisnieciu sprzegla Tez zastanawiam sie nad czujnikiem pedalu przyspieszenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.