Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A ja znowu zacząłem :palacz: :palacz: :wstydliwy:

Opublikowano

hornet :bicz3:

Jako twórca tematu powinieneś dawać przykład...

Opublikowano
  • Autor

hornet :bicz3:

Jako twórca tematu powinieneś dawać przykład...

Wiem wiem ale taki job że nie da się :embarrassed:

Opublikowano

Wiem wiem ale taki job że nie da się :embarrassed:

:polew:

Z kim bym nie rozmawiał to każdy ma najgorszą, najcięższą i najbardziej stresującą robotę.. acha, i jeszcze najmniej płatną. :tongue4::decayed:

Opublikowano

zróbcie jakąś statystykę :naughty: ilu powiedziało że rzuci, ilu rzuciło, ilu znów zaczęło itd.

Opublikowano

Wiem wiem ale taki job że nie da się :embarrassed:

:polew:

Z kim bym nie rozmawiał to każdy ma najgorszą, najcięższą i najbardziej stresującą robotę.. acha, i jeszcze najmniej płatną. :tongue4::decayed:

ja mam zajebi.... nudną i dlatego jarałem...

w sumie ja odkąd rzuciłem palenie to wypaliłem z 7 petów :polew:

Opublikowano

w sumie ja odkąd rzuciłem palenie to wypaliłem z 7 petów :polew:

To tak jakbyś rzucił dziewczynę, a jeszcze się z nią kochał. :decayed:

Opublikowano

w sumie ja odkąd rzuciłem palenie to wypaliłem z 7 petów :polew:

To tak jakbyś rzucił dziewczynę, a jeszcze się z nią kochał. :decayed:

idealny układ :naughty::kox:
Opublikowano
  • Autor

To tak jakbyś rzucił dziewczynę, a jeszcze się z nią kochał. :decayed:

Sorki za OT - ale układ doskonały :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

no ku**a dzis to mam ssanie i małe nerwy :wallbash::disgust:

Opublikowano

no ku**a dzis to mam ssanie i małe nerwy :wallbash::disgust:

Dasz rade :good: Wierzymy w Ciebie....... :naughty: Bierz przyklad z tych, ktorzy wytrwali juz prawie miesiac bez papierosa :)

Opublikowano

nie pekaj :decayed: ja dalam rade ....to Ty tez dasz.......ponoc faceci sa twardsi od bab :wink4:

Opublikowano

no wiec czas na male podsumowanko :naughty:

-watek zaczety zostal 20 sierpnia przez Hornet'a-czyli 2 m-ce i dwa dni temu...

-udzial w watku maja 42 osoby: -16 klubowiczow

- Vip'ow -6

- moderatorow-2

-kobiet w watku 3 :wink4:

zadeklarowalo sie do rzucenia nalogu-12,w tym jedna Pani :wink4:

zapalilo 3(jeden tylko odpalil,a potem sie opamietal...)

to tyle-podsumowanie zajelo okolo godziny.,wypite dwa piwa...

dla wszystkich,ktorzy wytrwali,zgodnie z obietnica :beer1: i :kwiatek:

no i trzymajcie sie dalej...

Opublikowano

dla wszystkich,ktorzy wytrwali,zgodnie z obietnica :beer1: i :kwiatek

piwo i kwiatki to dla tych co z nami to przetrzymują i znoszą :wink4:
Opublikowano

to jaa prosze piwko... :wink4:

Opublikowano

to jaa prosze piwko... :wink4:

masz coś twardszego :drunk:
Opublikowano

wodki nie pije-rzucilem,bo korbe po wódzie mam i lepiej nie pic wodki w moim przypadku,czasem jak sobie przypominam akcje ,na drugi dzien,to sie ciesze ,ze jestem caly ,pare razy zdarzylo sie prowadzic,raz nawet nie pamietam ,jak przemknalem przez miasto,rano auto przed chata zaparkowane idealnie(jak nigdy),lusterka zlozone,uklad wlosow na glowie mojej zony sie zmienil,kiedy okreslila dokladniej stan mojego upojenia-poszla na dol ,by sprawdzic jak tam audi-zero ryski nawet...najsmieszniejsze bylo to,ze zanim zaczalem pic,oddalem kolezance kluczyki i powiedzialem,ze rano ma mi oddac-oddala,bo nie mogla dostrzec stanu mojego upojenia,przez wlot na listy w drzwiach,bbo nie miala kluczy od domu :polew:-od tamtej pory-nie pije wodki,bo wiem,ze bede prowadzil...szkoda prawka,zdrowia-nie koniecznie mojego...

Opublikowano

:bicz3: nie ładnie :wink4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 00:11_________________________________________________ :drinks: to trzymaj-bezalkoholowe :gwizdanie:

Opublikowano

Marcin-teraz tylko piwko wale,codzien jakies trzy czy cztery-,ale jak wiem,ze bede prowadzil,to tylko dwa male(taka jest dopuszczalna dawka w anglii) :gwizdanie:-pasy zapiete,swiatla,pedkosc patrolowa(zeby nie wzbudzac podejrzen) i jak na razie jedna kontrola :naughty: ,chwile po malym wyscigu przez miasto :evil: przychamowalem na swiatlach i zblizylem sie dokolesia prawie na milimetr od jego tylnego zderzaka i ... pies szedl po ulicy,podbiegl do mnie,kur...wa,akurat czerwone bylo,kazal zjechac i wysiasc z auta....na szczescie obylo sie bez mandatu,bo nie mogl sie polaczyc z centrala,spisal numery auta i powiedzial,zebym jechal do domu wolniej i ostrozniej :shocked:.....no dlugo nie musial mnie namawiac... :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.